O nas szkolenia psów Zabrze-GrzybowiceAleksandra Bielecka
O nas szkolenia psów Zabrze - Grzybowice
Miło mi Was poznać!
Nazywam się Aleksandra Bielecka i jestem Trenerem Psów, Groomerem oraz przewodnikiem psa ratowniczego w Sekcji Psów Ratowniczych WOPR Katowice. Aktualnie studiuję Hodowlę i Ochronę Zwierząt Towarzyszących i Dzikich w SGGW / Warsaw University of Life Sciences.

Jakie jest moje doświadczenie?

Trenuję zwierzęta od najmłodszych lat, firmę prowadzę od 4 lat, a Ranczo Wszystko dla zwierząt, to spełnienie moich marzeń o świadczeniu profesjonalnych i indywidualnych usług dla zwierząt i ich właścicieli. Moja praca jest przede wszystkim moim największym szczęściem i sposobem na satysfakcjonujące życie.

Potwierdzeniem moich kwalifikacji są gruntowne wykształcenie i doświadczenie, które od lat zdobywam w zawrotnym tempie. Przejdźcie do galerii i zapoznajcie się z moimi dyplomami z licznych kursów, seminariów i warsztatów . Możecie również poznać moich dotychczasowych klientów i przeczytać ich opinie.

Aleksandra Bielecka
Aleksandra Bielecka

O nas szkolenia psów Zabrze-Grzybowice

Jakie jest moje podejście do zwierząt?
Jakie jest moje podejście do zwierząt?
Jestem po prostu przyjacielem zwierząt. Nie mogłabym być tym, kim jestem, bez odpowiedniego podejścia do psów. Musisz wiedzieć, że w żadnym wypadku nie jestem ich treserem, nie używam wobec nich siły ani przekupstwa, nieustannie staram się zrozumieć ich zachowanie i jak ono wpływa na proces nauki. Nie jestem zwolennikiem chłodnych, pozbawionych uczuć relacji pan-pies, ale zajmuję się analizowaniem stanu emocjonalnego koni, psów, kotów, ptaków, królików itd. Mocno wierzę, że potrafią one równie mocno kochać, bać się lub zazdrościć, jak my, ludzie.
Swoje relacje i trening ze zwierzętami opieram na współpracy i wspólnym zrozumieniu, a nie na założeniach teorii dominacji. Zazwyczaj wchodzę w rolę obserwatora i interweniuję tylko w nagłych i trudnych sytuacjach. Wolę pozwolić na swobodne kontakty między członkami mojego licznego i zróżnicowanego gatunkowo zoo niż wtrącać się i zaburzać ich interakcje.

O nas szkolenia psów Zabrze-Grzybowice

Szkolenia psów Zabrze-Grzybowice

Na czym polega moja praca?
Na czym polega moja praca?
Podpowiadam, pokazuję, pomagam i towarzyszę w trakcie treningów. Omawiam wszystko, co mamy zamiar zrealizować w trakcie szkolenia, nie pozwalam się poddawać i przypominam, że nasze zwierzęta mogą być zarówno szczęśliwe, jak i grzeczne. Pokazuję więc metody i sposoby, byście mogli osiągnąć swoje cele związane z wychowaniem swojego zwierzęcia.
Moje psy śpią w moim łóżku, mają swoje ulubione miejsca do leżakowania i w niczym nie przypominają nieszczęśliwych zwierząt. Są dla mnie dobre i czuję, że mogę na nich polegać. Wiem też, że i Ty możesz polegać na swoim pupilu – czasami jest mu jednak potrzebne szkolenie, które pozwoli Wam obojgu na szczęśliwą przygodę, jaką jest wspólne życie.

Do zobaczenia,

Aleksandra Bielecka
Trener Psów, Groomer

O nas szkolenia psów Zabrze-Grzybowice

Ostatnia aktualizacja w .