panstwo-agnieszka-andrzej-ewelina-siekierka-szkolenie-psa-zabrze

Państwo Siekierka – Opinia po szkoleniu psiaka: Ola piszę kilka zdań na temat szkolenia chociaż pewnie można napisać znacznie więcej….nie mam niestety żadnego zdjęcia Adena ze szkolenia, ale Ty robiłaś kilka podczas spotkań, więc może znajdziesz coś stosownego ?

Szkolenie Adena w Ranczo zaczęliśmy gdy miał 3 m-ce. Trenerka Ola okazała się wspaniałą instruktorką, która umiejętnie pokazała nam jak przejść nowe wyzwania i wdrożyć szkolenie w życie. Zajęcia okazały się frajdą zarówno dla nas jak i Adena. Nasz pupil bardzo chętnie brał udział w zajęciach i przyswajał nowe komendy. Okazał się bardzo pojętnym uczniem, ale to pewnie dlatego, że Ola potrafiła wydobyć z niego mocne strony. Zajęcia w Ranczo to sama przyjemność, są bardzo zróżnicowane:

odbywają się w mieszkaniu, na sali treningowej, w plenerze a także w formie spacerów. Atmosfera spotkań jest bardzo miła, Ola kocha zwierzęta i to widać po sposobie i rodzaju ich prowadzenia. Jest osobą bardzo cierpliwą, zawsze uśmiechniętą i oddaną dla swoich kursantów. Udziela lekcji na wyznaczonych spotkaniach, ale nie ma problemu aby zwrócić się do niej również telefonicznie. Z całą pewnością gdybym miała polecić komuś trenera byłaby to Aleksandra Bielecka i Ranczo.
Ola życzę Ci, aby Twoja praca dawała Ci tyle satysfakcji jak dotychczas i żeby kursanci byli tak zadowoleni jak my ( wypowiadam się też tu w imieniu Adena ) ? DZIĘKUJEMY Agnieszka, Andrzej i Ewelina Siekierka.