Psie przedszkole Bytom

Psie przedszkole Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Psie przedszkole Bytom socjalizacja psa

Psie przedszkole Bytom socjalizacja szczeniaka

Nowy domownik to ogromna radość, ale i obowiązek dla właściciela, Psie przedszkole Bytom pomoże Ci w wypracowaniu zasad we współpracy z psem. Dzięki szkoleniu, jakie organizujemy, możesz wychować wspaniałego przyjaciela.

Przedszkole dla psów to miejsce przeznaczone dla psiaków od 2 do 5 miesiąca życia. Pojawienie się w domu małego czworonoga, to niezwykłe wydarzenie w życiu rodziny. Szczeniaki są rozkoszne, godzinami można patrzeć, jak się bawią i odetchnąć z ulgą, gdy w końcu zasną. Należy jednak pamiętać, że młode pieski mają tendencję do nadmiernej ekscytacji, gdy spotykają na swojej drodze inne zwierzęta, ludzi lub wręcz przeciwnie, mogą być wycofane i lękliwe.

Psie przedszkole Bytom jest miejscem niezwykle ważnym na tym etapie rozwoju pieska. Pamiętaj, że słodki, mały piesek łaszący się do nóg, może wywoływać zachwyt ludzi mijanych na spacerze, ale dorosły pies już niekoniecznie. Duży pies biegnący w kierunku dzieci lub skaczący na ludzi, może powodować nie tylko strach, ale i negatywne konsekwencje prawne. 

Przedszkole dla psów Bytom- czy warto zapisać swojego psa?

Socjalizacja szczeniaka pozwoli Ci zbudować niepowtarzalną więź z pieskiem. Nauczy Cię tworzenia wspólnych więzi i relacji. Dowiesz się, jak wyznaczać psu granice, jak nagradzać i karcić. Pamiętaj, że pies potrzebuje jasnych zasad, jednoznacznych komend. To daje mu poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie. Wspólnie możecie wypracować zasady obowiązujące w domu.

Socjalizacja szczeniaka w Bytomiu oferuje zajęcia dla szczeniąt już od drugiego miesiąca życia, a więc już na etapie socjalizacji wtórnej. Ważna jest jednak nie tylko socjalizacja szczeniaka.  Podczas wspólnych zajęć pies nauczy się skupiania uwagi na Tobie oraz odnajdywania Ciebie w otoczeniu. Będzie rozpoznawał również podstawowe komendy, poruszał po różnych nawierzchniach, oswajał z nietypowymi dźwiękami. Ale co najważniejsze- podczas zajęć Ty sam nauczysz się, jak postępować ze swoim psem.

Psie przedszkole dla psow 1
Psie przedszkole Bytom socjalizacja szczeniaka

Czy łatwo znaleźć dobre psie przedszkole?

Posiadanie psa stało się bardzo modne. Coraz bardziej popularne są pieski rasowe oraz te z adopcji. Ludzie coraz chętniej decydują się na posiadanie nie jednego czworonoga, a dwóch, trzech lub więcej. W związku z tym prężnie rozwija się również branża usług związanych z posiadaniem psów. Powstaje dużo ośrodków szkoleniowych dla psów, miejsc takich jak przedszkole dla psów, pojawia się sporo osób świadczących usługi behawiorystyczne. Wiąże się z tym niestety obniżenie jakości świadczonych usług i zagrożenie korzystania z nieprofesjonalnej pomocy.

Czy nadajesz się na właściciela psa?
Psie przedszkole Bytom

Socjalizacja psa

Zwróć uwagę na to, że psie przedszkole to nie miejsce, gdzie szczeniaki przychodzą na wspólną zabawę bez żadnej kontroli. To placówka, gdzie wykwalifikowany personel dokładnie obserwuje Twoją relację z psem, uczy  poprawnej komunikacji z pupilem. Właśnie takie szkolenie powinno się odbywać podczas zabawy, gdzie nie stosowane są negatywne metody, a szkolenie odbywa się za pomocą wzmocnienia pozytywnego. Jeżeli masz wątpliwości, jaką placówkę wybrać, zadzwoń i nie bój się zadawać pytań. 

Pamiętaj, że dobra socjalizacja psa, już na wczesnym etapie, jest niezwykle ważne, byś w przyszłości mógł cieszyć się z posiadania szczęśliwego psa, reagującego na Twoje komendy. Skorzystanie z usług takiej placówki jak psie przedszkole jest zatem doskonałą inwestycją w Waszą wspólną przyszłość.

Jak funkcjonuje psie przedszkole ?

Na wielu forach internetowych dotyczących wychowywania pupili pojawia się pytanie – jak funkcjonuje psie przedszkole? Internauci często rozważają, czy warto skorzystać z tego rozwiązania i zacząć uczęszczać z psem na organizowane w tej placówce zajęcia dla czworonogów.

Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie
Socjalizacja psa
Psie przedszkole Bytom
Socjalizacja psa

Socjalizacja psa

Psie przedszkole socjalizacja szczeniaka .Wiesz już, czym jest socjalizacja szczeniaka. Pozostaje teraz pytanie – czy jesteś odpowiednio przygotowany do tego, by rozpocząć pracę ze swoim pupilem?Wszyscy dookoła podpowiadają Ci, jak zadbać o proces socjalizacji szczeniaka, ale nikt nie mówi o tym, czego powinieneś unikać. Jakie błędy podczas socjalizacji szczeniaka popełniamy zatem najczęściej?

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam