Szkolenia psów Zabrze Ranczo wszystko dla zwierząt EventyAleksandra Bielecka

Szkolenia psów Zabrze Ranczo wszystko dla zwierząt Eventy

Szkolenia psów Zabrze Ranczo wszystko dla zwierząt Eventy
Szkolenia psów Zabrze Ranczo wszystko dla zwierząt Eventy

Fundamentem naszego ośrodka Ranczo, w którym właśnie się znalazłeś, jest miłość do zwierząt oraz potrzeba zrozumienia każdego z podopiecznych. Jednym z naszych niezawodnych sposobów na zaangażowanie się w życie Twojego pupila, są różnego rodzaju aktywności, które organizujemy w ramach działania ośrodka szkolenia psów Ranczo wszystko dla zwierząt.

RANCZO WSZYSTKO DLA ZWIERZĄT

Możesz być pewny, że przyjemna atmosfera jest tutaj w pakiecie, bo działania te sprawiają nam frajdę nie mniejszą, niż Twojemu zwierzakowi. Potwierdzamy w praktyce, że to, czym zajmujemy się na co dzień, naprawdę ma sens i bezcenną wartość. Dzięki temu kształtujemy umiejętnością nawiązywania silnej więzi oraz przyjaźni – zarówno tej między Tobą i Twoim psem, jak i między trenerem i jego podopiecznymi.

Chcemy, byś wiedział, że oprócz profesjonalnych szkoleń i kursów, organizujemy też mniej oficjalne i niezobowiązujące spotkania na świeżym powietrzu. Jako miłośnik zwierząt, z pewnością wiesz, że trudno jest funkcjonować bez długich spacerów, odprężających grillów czy spotkać towarzyskich z innymi psiakami.
Wybierając się z nami na grupowy spacer lub imprezę w kameralnym gronie, masz możliwość nie tylko urozmaicenia swojemu psiakowi codziennej rutyny, ale również nabywania wiedzy! Spotkania z innymi właścicielami zwierząt mogą zaowocować wymianą opinii czy doświadczeń oraz nowymi przyjaźniami. Wydaje się, że warto, prawda?

Wspólnie możemy poszukać rozwiązania Twoich problemów, rozwiać ewentualne wątpliwości związane ze szkoleniem psa, popracować nad lękami Twojego psa czy zwyczajnie wesprzeć Cię w trudnych chwilach – również tych niezwiązanych bezpośrednio z pupilem.
Już wkrótce organizować będziemy także seminaria teoretyczne i warsztaty praktyczne z wiedzy o psach. Nie przegap ich! Aby być na bieżąco, możesz zapisać się do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje z pierwszej ręki na swój adres e-mailowy.

Nasi dotychczasowi klienci zgodnie potwierdzają, że z przyjemnością wspominają czas spędzony wspólnie ze swoimi ulubieńcami w naszym Ranczo, chętnie wracają do nas i dzielą się swoimi sukcesami.
To najlepsze potwierdzenie tego, że spotkania w gronie ludzi mających podobne priorytety i pasje może bardzo wiele zmienić w życiu Twoim i Twojego psa. Zmienić na lepsze.

Szkolenia psów Zabrze Ranczo wszystko dla zwierząt Eventy

„Pies jest jedyną istotą na świecie, która kocha Ciebie bardziej niż samego siebie” (J.Billings)