Szkolenie psów Tarnowskie Góry

Profesjonalna tresura psów Ranczo dla zwierząt, to oferta dla każdego właściciela czworonoga. Dzięki sprawdzonym metodom pracy i odpowiedniemu zaangażowaniu wykwalifikowanych trenerów, można osiągnąć doskonałe rezultaty, bez względu na rasę czy indywidualne cechy charakteru danego psa. 

Szkolenia psów Tarnowskie Góry

Ośrodek szkolenia psów Ranczo dla zwierząt

Decydując się na szkolenie psów w naszym ośrodku każdy właściciel czworonoga otrzymuje fachową pomoc trenerów, którzy od wielu lat poświęcają swoje życie zawodowe pracy z najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Plan szkolenia obejmuje nawiązanie prawidłowej relacji na płaszczyźnie właściciel – pies. W naszej placówce prowadzimy szkolenie psów bez względu na ich rasę czy wiek. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje, zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Dysponujemy doskonałymi warunkami do zajęć. Na terenie Ranczo znajduje się ogrzewana sala do ćwiczeń oraz ogrodzone i odpowiednio oświetlone boisko. Każdy właściciel czworonoga może również uzyskać doraźne wsparcie, obejmujące konsultacje telefoniczne oraz internetowe. Tym, co wyróżnia naszą placówkę jest fakt, iż zapisy na zajęcia prowadzimy przez 7 dni w tygodniu.

Kursy psów Tarnowskie Góry dla każdego czworonoga

Szkolenie psów Tarnowskie Góry poprzedza rzetelny wywiad z każdym właścicielem czworonoga w celu poznania charakteru i historii danego pupila. Warunkuje to dobór odpowiednich metod szkoleniowych, a także stwarza możliwość poznania problemów, jakie dotyczą konkretnego psa. Decydując się na szkolenie psów Tarnowskie Góry możesz rozpocząć plan treningowy od zapisania swojego pupila do psiego przedszkola. To doskonała metoda na wypracowanie odpowiednich nawyków i zachowań już u szczeniaka, który będzie je powielał w życiu dorosłym. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego pupila, dzięki czemu podejmujemy się również bardzo trudnych przypadków i pomagamy osobom będącym właścicielami ras uznawanych za szczególnie wymagające i wyróżniające się bardzo dominującym charakterem. Pozytywne szkolenie psów – sprawdzone metody pracy z czworonogiem

Odpowiednio dobrany plan szkoleniowy jest w stanie pomóc właścicielom psów, które w swoim życiu doświadczyły wielu traumatycznych przeżyć, a także były poddawane nieodpowiedniej tresurze, polegającej głównie na wymuszaniu pożądanego zachowania. Nasza placówka zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel w postaci trenerów i specjalistów z zakresu zoopsychologii, którzy pracują z czworonogami na zasadzie wzmacniania pozytywnych zachowań i eliminowania tych, uznawanych za nieprawidłowe i niepożądane.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na Facebook:

Jesteśmy w stanie przygotować każdego psa do życia w rodzinie, a także do współegzystowania z innymi zwierzętami domowymi. Szkolenie psów Tarnowskie Góry ma na celu zachęcenie każdego właściciela czworonoga do pogłębiania zbudowanej z pupilem relacji, a także do podjęcia aktywnej pracy w celu utrwalenia zachowań, które zostały wypracowane w trakcie sesji treningowych. 

Decydując się na szkolenie psów w naszym ośrodku masz pewność, że Twój pupil stanie się prawdziwym przyjacielem całej Twojej rodziny!