Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Konsultacja szczeniaka  Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt trwa od 40 minut do godziny i nie jest konsultacją behawioralną (która dotyczy psów dorosłych i psów z problemami w zachowaniu, niezależnie od wieku psa). Decyzję o skierowaniu na daną konsultację podejmuje trener behawiorysta podczas  rozmowy przed zapisem.

Na konsultację szczeniaka są kierowani właściciele psów w wieku od 5/6 tygodnia do 5 miesiąca życia. Jest to konsultacja, która pomaga ustalić kierunek działania, aby zapobiec problemom zanim pojawią się w życiu psa.

Ponieważ jest to konsultacja dla psów bez problemów behawioralnych, nie uwzględnia możliwości konsultowania się po spotkaniu poprzez messengera lub whatsappa. Każde kolejne działanie w ramach współpracy z  naszym ośrodkiem, jest w tym przypadku możliwe jedynie po wykupieniu zalecanego bądź wybranego przez właściciela kursu.

Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Konsultacja szczeniaka jest indywidualnym spotkaniem potwierdzonym w wiadomościach prywatnych, podczas którego omawia się przede wszystkim możliwe ruchy w dalszej edukacji psa np. pod kątem danej rasy czy predyspozycji do pracy danego psa, niekoniecznie rasowego.

Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Podczas spotkania mogą być omówione następujące tematy, to: nauka czystości, socjalizacja, izolowanie szczeniaka, wchodzenie do łóżka, nadmierne gryzienie, ekscytacja, zabawki na ząbki, szczepienia, akcesoria, spacery, kwarantanna po szczepieniach, dieta, suplementy, zdrowie i profilaktyka, pielęgnacja, relacje szczeniaka z dzieckiem, podnoszenie psa.
Przedstawiamy także naszą ofertę i metody pracy z psami, doradzając dalsze działania.

Konsultacja szczeniaka jest przede wszystkim pierwszym kontaktem z właścicielami oraz zbudowaniem zaufania z naszym ośrodkiem i trenerem.

Aby pojawić się na konsultacji, szczeniak musi być po drugim szczepieniu. W przypadku braku szczepienia, właściciel może pojawić się na spotkaniu bez psa, ale chętnie przeanalizujemy materiał filmowy nagrany w domu.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam
Kasia Chlopecka
Kasia Chlopecka
2021-07-05
Najlepsza szkoła dla psów na świecie☺☺ śmiało można tam oddać swojego pieska na szkolenie. Techniki opierają się na pozytywnych wzmocnieniach, nie ma karania pieska ani żadnych innych okropnych metod. Mój piesek za szczeniaczka tam chodził. Jest to najcudowniejszy najposluszniejszy i najszczęśliwszy obecnie piesek na świecie, za co jestem niewiarygodnie wdzięczna 😍😍😍 dziękuję z całego serca 😃😃
Marcin Szczygieł
Marcin Szczygieł
2021-05-16
Super miejsce!!
Tatiana Zawadzka
Tatiana Zawadzka
2021-04-06
Rewelacyjne miejsce i ludzie 🙂
Ewa Botulinska
Ewa Botulinska
2021-01-28
Fajni ludzie, a nasz pupil pod ich okiem powoli zaczyna edukację :-)