Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Konsultacja szczeniaka  Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt trwa od 40 minut do godziny i nie jest konsultacją behawioralną (która dotyczy psów dorosłych i psów z problemami w zachowaniu, niezależnie od wieku psa). Decyzję o skierowaniu na daną konsultację podejmuje trener behawiorysta podczas  rozmowy przed zapisem.

Na konsultację szczeniaka są kierowani właściciele psów w wieku od 5/6 tygodnia do 5 miesiąca życia. Jest to konsultacja, która pomaga ustalić kierunek działania, aby zapobiec problemom zanim pojawią się w życiu psa.

Ponieważ jest to konsultacja dla psów bez problemów behawioralnych, nie uwzględnia możliwości konsultowania się po spotkaniu poprzez messengera lub whatsappa. Każde kolejne działanie w ramach współpracy z  naszym ośrodkiem, jest w tym przypadku możliwe jedynie po wykupieniu zalecanego bądź wybranego przez właściciela kursu.

Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Konsultacja szczeniaka jest indywidualnym spotkaniem potwierdzonym w wiadomościach prywatnych, podczas którego omawia się przede wszystkim możliwe ruchy w dalszej edukacji psa np. pod kątem danej rasy czy predyspozycji do pracy danego psa, niekoniecznie rasowego.

Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Konsultacja szczeniaka Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Podczas spotkania mogą być omówione następujące tematy, to: nauka czystości, socjalizacja, izolowanie szczeniaka, wchodzenie do łóżka, nadmierne gryzienie, ekscytacja, zabawki na ząbki, szczepienia, akcesoria, spacery, kwarantanna po szczepieniach, dieta, suplementy, zdrowie i profilaktyka, pielęgnacja, relacje szczeniaka z dzieckiem, podnoszenie psa.
Przedstawiamy także naszą ofertę i metody pracy z psami, doradzając dalsze działania.

Konsultacja szczeniaka jest przede wszystkim pierwszym kontaktem z właścicielami oraz zbudowaniem zaufania z naszym ośrodkiem i trenerem.

Aby pojawić się na konsultacji, szczeniak musi być po drugim szczepieniu. W przypadku braku szczepienia, właściciel może pojawić się na spotkaniu bez psa, ale chętnie przeanalizujemy materiał filmowy nagrany w domu.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie