Galeria Szkoły dla psów

Galeria Szkoły dla psów
Galeria Szkoły dla psów

Galeria Szkoły dla psów czyli zdjęcia psów ze Szkoły Ranczo w Zabrzu-Grzybowice. W galeriach zobaczycie Państwo jak realnie wygląda nasza szkoła. Prezentujemy zdjęcia z sali treningowej i psiego przedszkola. Dodatkowo widać teren ogrodzonego i oświetlonego boiska dla psów. Podczas wspólnych wycieczek w terenie z Kursantami oraz ich Pupilami również staramy się dokumentować nasze wspólne wyjścia.

Galeria prezentuje psiaki naszych Kursantów: szczeniaki i dorosłe psy, przeróżnych ras. Szkolenia prowadzi profesjonalny trener, behawiorysta – zoopsycholog Aleksandra Bielecka – prywatnie właścicielka domowego ZOO: trzy psy, kot, papuga i króliki.Ciekawostka: Pieski domowe czyli po łacinie Canis lupus familiaris wywodzą się z głównej rodziny Canidae. Bardzo dużo ras pochodzących z Włoch ma w swojej nazwie blisko brzmiące słowo “Cane” czyli pies.

Wszyscy wiemy, że nasze pupilki domowe mają bardzo dobrze wykształcone zmysły węchu oraz słuchu i to właśnie one dostarczają powodów by tworzyć wyjątkowe zdjęcia psów.Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda psie życie polecamy Wam fotografa Therona Humphreya, który razem ze swoim pupilem prowadzi na Instagramie profil (@thiswildidea). Jego galeria zdjęć to kwintesencja psiego życia. Theron Humphrey fotografuje tylko swojego psa… w sytuacjach i miejscach, które naprawdę wywołują uśmiech na twarzy. Zachęcamy Was do fotografowania swoich Pupili ?

Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam