Galeria Szkoły dla psów

Galeria Szkoły dla psów
Galeria Szkoły dla psów

Galeria Szkoły dla psów czyli zdjęcia psów ze Szkoły Ranczo w Zabrzu-Grzybowice. W galeriach zobaczycie Państwo jak realnie wygląda nasza szkoła. Prezentujemy zdjęcia z sali treningowej i psiego przedszkola. Dodatkowo widać teren ogrodzonego i oświetlonego boiska dla psów. Podczas wspólnych wycieczek w terenie z Kursantami oraz ich Pupilami również staramy się dokumentować nasze wspólne wyjścia.

Galeria prezentuje psiaki naszych Kursantów: szczeniaki i dorosłe psy, przeróżnych ras. Szkolenia prowadzi profesjonalny trener, behawiorysta – zoopsycholog Aleksandra Bielecka – prywatnie właścicielka domowego ZOO: trzy psy, kot, papuga i króliki.Ciekawostka: Pieski domowe czyli po łacinie Canis lupus familiaris wywodzą się z głównej rodziny Canidae. Bardzo dużo ras pochodzących z Włoch ma w swojej nazwie blisko brzmiące słowo “Cane” czyli pies.

Wszyscy wiemy, że nasze pupilki domowe mają bardzo dobrze wykształcone zmysły węchu oraz słuchu i to właśnie one dostarczają powodów by tworzyć wyjątkowe zdjęcia psów.Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda psie życie polecamy Wam fotografa Therona Humphreya, który razem ze swoim pupilem prowadzi na Instagramie profil (@thiswildidea). Jego galeria zdjęć to kwintesencja psiego życia. Theron Humphrey fotografuje tylko swojego psa… w sytuacjach i miejscach, które naprawdę wywołują uśmiech na twarzy. Zachęcamy Was do fotografowania swoich Pupili ?

Nasze opinie