Galeria Szkoły dla psów

Galeria Szkoły dla psów
Galeria Szkoły dla psów

Galeria Szkoły dla psów czyli zdjęcia psów ze Szkoły Ranczo w Zabrzu-Grzybowice. W galeriach zobaczycie Państwo jak realnie wygląda nasza szkoła. Prezentujemy zdjęcia z sali treningowej i psiego przedszkola. Dodatkowo widać teren ogrodzonego i oświetlonego boiska dla psów. Podczas wspólnych wycieczek w terenie z Kursantami oraz ich Pupilami również staramy się dokumentować nasze wspólne wyjścia.

Galeria prezentuje psiaki naszych Kursantów: szczeniaki i dorosłe psy, przeróżnych ras. Szkolenia prowadzi profesjonalny trener, behawiorysta – zoopsycholog Aleksandra Bielecka – prywatnie właścicielka domowego ZOO: trzy psy, kot, papuga i króliki.Ciekawostka: Pieski domowe czyli po łacinie Canis lupus familiaris wywodzą się z głównej rodziny Canidae. Bardzo dużo ras pochodzących z Włoch ma w swojej nazwie blisko brzmiące słowo “Cane” czyli pies.

Wszyscy wiemy, że nasze pupilki domowe mają bardzo dobrze wykształcone zmysły węchu oraz słuchu i to właśnie one dostarczają powodów by tworzyć wyjątkowe zdjęcia psów.Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda psie życie polecamy Wam fotografa Therona Humphreya, który razem ze swoim pupilem prowadzi na Instagramie profil (@thiswildidea). Jego galeria zdjęć to kwintesencja psiego życia. Theron Humphrey fotografuje tylko swojego psa… w sytuacjach i miejscach, które naprawdę wywołują uśmiech na twarzy. Zachęcamy Was do fotografowania swoich Pupili ?

Nasze opinie
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam
Kasia Chlopecka
Kasia Chlopecka
2021-07-05
Najlepsza szkoła dla psów na świecie☺☺ śmiało można tam oddać swojego pieska na szkolenie. Techniki opierają się na pozytywnych wzmocnieniach, nie ma karania pieska ani żadnych innych okropnych metod. Mój piesek za szczeniaczka tam chodził. Jest to najcudowniejszy najposluszniejszy i najszczęśliwszy obecnie piesek na świecie, za co jestem niewiarygodnie wdzięczna 😍😍😍 dziękuję z całego serca 😃😃
Marcin Szczygieł
Marcin Szczygieł
2021-05-16
Super miejsce!!
Tatiana Zawadzka
Tatiana Zawadzka
2021-04-06
Rewelacyjne miejsce i ludzie 🙂
Ewa Botulinska
Ewa Botulinska
2021-01-28
Fajni ludzie, a nasz pupil pod ich okiem powoli zaczyna edukację :-)