Psi behawiorysta Zabrze/Rybnik

Psi behawiorysta Zabrze
Psi behawiorysta Zabrze/Rybnik

Psi behawiorysta Zabrze/Rybnik

Psi behawiorysta Zabrze “Ranczo Wszytko dla Zwierząt” to wyjątkowe miejsce ❤To przestrzeń dla zwierząt – tworzona przez ludzi pasją. Dbałość o doskonałą jakość zajęć, akcesoriów szkoleniowych i porad w ramach konsultacji oraz po szkoleniach – to tylko część prawdy.

„Ranczo” jest miejscem, w którym każdego dnia spotykają się różne światy – psie i ludzkie – dlatego tak ważne jest, aby ci, którzy na co dzień tworzą te miejsce byli ludźmi pełnymi pasji i miłości do ludzi i zwierząt. Połączyły nas niewiarygodnie sytuacje i chociaż na początku wydawało się, że taki team jest zbyt idealny, aby mógł przetrwać – od kilku miesięcy ma się bardzo dobrze, a „smycz porozumienia”, która nas trzyma razem okazała się bardzo wytrzymała i daje nam codziennie poczucie bezpieczeństwa i wzajemnego wsparcia. Praca z ludźmi i psami wiąże się z poświęcaniem czasu, oddawaniem serca i wejściem w życie Klientów całym sobą.

Szkolenia i treningi, konsultacje i niezobowiązujące rozmowy to czas na poznawanie historii, często bardzo trudnych oraz godziny budowania relacji, usprawniania komunikacji, uczenia się siebie nawzajem. Obserwowanie tych przemian to niezwykłe doświadczenie. Staramy się je uwieczniać i o nich opowiadać, abyście mogli zrozumieć i uwierzyć, jak ważna i potrzebna jest nasza praca.

Psi behawiorysta Zabrze
Psi behawiorysta Zabrze

Aleksandra Bielecka

Jestem trenerem psów, zoopsychologiem oraz właścicielem Ranczo, które prowadzę od 2013 r. To właśnie ze mną umówisz się na konsultację behawioralną poprzedzającą szkolenie oraz na treningi indywidualne wprowadzające do grupowej pracy z psami.

Chcę Ci pomóc w dogadaniu się ze swoim psem od Waszych pierwszych wspólnych chwil.

Od najmłodszych lat, firmę prowadzę od 8 lat, a Ranczo Wszystko dla zwierząt, to spełnienie moich marzeń o świadczeniu profesjonalnych i indywidualnych usług dla psów i ich właścicieli.

Psi behawiorysta Zabrze/Rybnik

Szymon: trener – behawiorysta

Psi behawiorysta Zabrze . Nasi wykwalifikowani trenerzy to osoby empatyczne i potrafiące zrozumieć psychikę danego zwierzęcia, dzięki czemu polecane przez nas szkolenie psów  jest odpowiednie dla każdego czworonoga, niezależnie od jego rasy, wieku czy indywidualnych cech charakteru.

Podejmujemy się pracy z pupilami należącymi do ras szczególnie wymagających oraz tych, które mają skłonność do agresji i dominacji. Szkolenie psów ma na celu wyeliminowanie wielu negatywnych zachowań u zwierząt, między innymi agresji lękowej czy też często pojawiającej się u czworonogów agresji miskowej. Wspólnie tworzymy i dostarczamy rozwiązania , które odpowiadają potrzebom naszych klientów i przynoszą oczekiwane rezultaty w szkoleniach psów.

Psie przedszkole Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Behawiorysta Zabrze
IMG 20210109 122555 976

Kasia: social media

Tancerka z nadbagażem kreatywności i gotowością do uczenia się nowych rzeczy.
„Ranczo” bardzo szybko z poziomu miejsca pracy, stało się miejscem, w którym spotkałam przyjaciół i poznałam fantastyczne historie ludzi i ich psów. Zaczęłam rozumieć i doceniać, jak wielką wartością jest relacja człowieka z psem, dlatego moja praca, która polega na obserwacji życia w „Ranczo” bardzo szybko stała się moją pasją. Czuję się  zainspirowana do rozwoju, praca tutaj pogłębia moją wiedzę o czworonogach i pozwala mi dzielić się moimi pomysłami. Mam nadzieję, że taki pomysł na „Ranczo” w social mediach trafia w serca i że to dobry kierunek w pokazywaniu niezwykłości tego miejsca.

Socjalizacja szczeniaka

Jednym z najważniejszych elementów socjalizacji i habituacji psa jest zaplanowanie poszczególnych działań, które mają na celu przyzwyczajenie go do danych czynności i bodźców. Oczywiście w tym przypadku również należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie jesteśmy w stanie w 100% zaplanować i zrealizować każdego punktu procesu socjalizacji, jednak warto przygotować sobie ogólny plan działania.

Szkolenie psa Bytom 1
Jak funkcjonuje psie przedszkole? Behawiorysta Zabrze

Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Na wielu forach internetowych dotyczących wychowywania pupili pojawia się pytanie – jak funkcjonuje psie przedszkole? Internauci często rozważają, czy warto skorzystać z tego rozwiązania i zacząć uczęszczać z psem na organizowane w tej placówce zajęcia dla czworonogów. W ostatnich latach nastąpiły rewolucyjne zmiany w dziedzinie edukacji i wychowania psów. W wielu miastach powstały szkoły, ośrodki szkoleniowe, a także się przedszkola dla psów.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco polecam