Czym kierować się przy wyborze przedszkola dla psów 2021?

Czym kierować się przy wyborze przedszkola dla psów 2021?Warto udać się do renomowanej placówki, która zatrudnia wyłącznie najlepszych specjalistów, od lat zajmujących się pracą z czworonogami.

Nieprawidłowo przeprowadzony etap socjalizacji może skutkować pojawieniem się w późniejszym okresie życia czworonoga, sporych problemów wychowawczych. Dlatego też duże znaczenie ma wybór szkoły zajmującej się socjalizacją szczeniaków. Chodzi głównie o psie przedszkole. To miejsce, które ma za zadanie przygotować czworonoga do egzystowania w społeczeństwie i prawidłowego reagowania na bodźce płynące z otoczenia. Renomowane psie przedszkole powinno dysponować odpowiednią salą treningową, powinna być ona ogrzewana, co ma znaczenie szczególnie, gdy temperatura powietrza na zewnątrz gwałtownie spada. Profesjonalne psie przedszkole dysponuje odpowiednio dobranym sprzętem treningowym, który jest dostosowany do wieku danego psa, dzięki czemu nie zagraża jego zdrowiu, szczególnie w trakcie aktywności fizycznej i wspólnej zabawy.

Czym kierować się przy wyborze przedszkola dla psów 2021?
Czym kierować się przy wyborze przedszkola dla psów 2021?

Czym kierować się przy wyborze przedszkola dla psów 2021?

Psie przedszkole, prowadzone przez wykwalifikowany zespół fachowców, oferuje właścicielom czworonogów urozmaicony pakiet zajęć, z których większość opiera się na zasadzie nauki poprzez zabawę. Jest to najlepszy sposób edukacji szczeniaka, dobrze tolerowany przez zwierzęta w młodym wieku, które niechętnie podejmują się działań związanych z przymusem czy też nakazami ograniczającymi ich swobodę.

Profesjonalne przedszkole dla psów korzysta z pomocy behawiorystów. To osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę i przygotowanie merytoryczne do pracy z czworonogami w różnym wieku. Ich doświadczenie zawodowe i umiejętność nawiązywania prawidłowych relacji z psem, pozwalają ocenić jego temperament, usposobienie, a także posiadane lęki i fobie, które już w okresie szczenięcym, mogą ujawnić się w trakcie organizowanych w psim przedszkolu zajęć.

Jak wybrać przedszkole dla psów?

Sprawdź czy masz predyspozycje na właściciela psa?
Czym kierować się przy wyborze przedszkola dla psów?

Czym kierować się przy wyborze psiego przedszkola?
Wybierz najlepszy ośrodek

Renomowana szkoła, do której zalicza się także prowadzone przez nas psie przedszkole, dysponuje innowacyjnym sposobem prowadzenia zajęć, a także metodami treningowymi, w czasie których dba się o komfort i bezpieczeństwo wszystkich czworonogów, biorących udział w kursie podstawowym. Specjaliści zatrudnieni w naszym ośrodku, jakim jest psie przedszkole Bytom, są w stanie zaznajomić szczeniaka z otaczającym go światem, wykorzystując do tego celu różnego rodzaju akcesoria w postaci toru przeszkód, piłek, równoważni, a także materiałów o różnej strukturze, takich jak maty zapachowe i dźwiękowe.

Prowadzone zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, co eliminuje u szczeniaka stres i pomaga rozładować jego napięcie emocjonalne. W trakcie kursu organizowanego przez naszą placówkę, jaką jest przedszkole dla psów Zabrze Grzybowice, szczeniak ma ciągły kontakt z innymi czworonogami. Dzięki temu w przyszłości nie będzie on reagował nieprawidłowo, spotykając na spacerze okoliczne psy.

Odpowiednio wybrane psie przedszkole może pomóc w prawidłowej socjalizacji szczeniaka. To miejsce, w którym zajęcia powinni prowadzić wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy mają doświadczenie w pracy z psami.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Photo of author

Jestem trenerem psów, zoopsychologiem oraz właścicielem Ranczo, które prowadzę od 2013 r. To właśnie ze mną umówisz się na konsultację behawioralną poprzedzającą szkolenie oraz na treningi indywidualne wprowadzające do grupowej pracy z psami.

Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam