Szkolenie psów porady Zabrze-Grzybowice

Szkolenie psów porady Zabrze-Grzybowice. Chętnie podzielę się z Wami kilkoma ciekawostkami z zakresu kynologii, czyli wszystkiego co psów dotyczy .

SZKOLENIE CZAS ZACZĄĆ!

 • Szkolimy psy w każdym wieku, one uczą się przez całe życie.
 • Nie pochylamy się nad psem w trakcie ćwiczeń.
 • Nie klepiemy go po głowie w formie nagrody !!!
 • Każde zachowanie nazywamy TYLKO jedną komendą, a nie: łapka, łapa, daj łapę, podaj łapkę. Wybieramy jedną konkretną komendę i już.
 • Zawsze najpierw nagradzamy słowem, później smakołykiem lub zabawką i z czasem staramy się zmniejszać ilość nagród materialnych ( dobrym słowem chwalimy zawsze!).
 • Modulujemy nasz głos podczas wypowiadania pochwały, nagany, komendy.

Szkolenie psów porady Zabrze-Grzybowice

Szkolenie psów porady Zabrze-Grzybowice

 • pochwała: ciepły ton głosu, przeciąganie wyrazów (suuupeeeeer!taaaak!dobryyy pieeees), energicznie, wesoło
 • nagana: niski i grożący ton głos (eeeeeej…w kontekście ej nie rób tego lepiej…)
 • komenda: dopasowujemy do danego zadania, FE!/FUJ!/ZOSTAW! krótko, głośno, ostro; WARUJ wolno, PAC szybko itd.
 • ćwiczymy krótko, a często ( 3x dziennie po 5 min, w życiowych sytuacjach co chwilę jakieś jedno zadanie, w sesjach
 • szkoleniowych np.godzinnych raz lub dwa razy w tygodniu… możliwości jest wiele)
 • Jedno zadanie nie ćwiczymy przez pół godziny, tylko dopasowujemy czas trwania ćwiczenia do możliwości skupienia się na nim psa, czasem jest to kilka powtórzeń, minutę, 3 min, 5 min…, szczeniaki nie potrafią tak długo skupiać się na zadaniach jak psy starsze
 • komenda siad, siad, siad, siaaad, siaaaad!!! No kiedy w końcu usiądziesz?!- tak nie robimy Mówimy komendę jeden raz i czekamy na efekt, czasem ok. pół min ( zależnie od psa) i powtarzamy ją.
 • OFERUJEMY USŁUGI: Szkolenia psów na terenie miast: Zabrze,Gliwice,Bytom,Tarnowskie Góry,Ruda Śląska

Zapraszamy na Facebook oraz YouTube

Photo of author

Jestem trenerem psów, zoopsychologiem oraz właścicielem Ranczo, które prowadzę od 2013 r. To właśnie ze mną umówisz się na konsultację behawioralną poprzedzającą szkolenie oraz na treningi indywidualne wprowadzające do grupowej pracy z psami.

Nasze opinie
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam
Kasia Chlopecka
Kasia Chlopecka
2021-07-05
Najlepsza szkoła dla psów na świecie☺☺ śmiało można tam oddać swojego pieska na szkolenie. Techniki opierają się na pozytywnych wzmocnieniach, nie ma karania pieska ani żadnych innych okropnych metod. Mój piesek za szczeniaczka tam chodził. Jest to najcudowniejszy najposluszniejszy i najszczęśliwszy obecnie piesek na świecie, za co jestem niewiarygodnie wdzięczna 😍😍😍 dziękuję z całego serca 😃😃
Marcin Szczygieł
Marcin Szczygieł
2021-05-16
Super miejsce!!
Tatiana Zawadzka
Tatiana Zawadzka
2021-04-06
Rewelacyjne miejsce i ludzie 🙂
Ewa Botulinska
Ewa Botulinska
2021-01-28
Fajni ludzie, a nasz pupil pod ich okiem powoli zaczyna edukację :-)