Ośrodek Szkolenia Psów Zabrze/Rybnik Cennik

Ośrodek Szkolenia Psów Zabrze/Rybnik Cennik
Ośrodek Szkolenia Psów Zabrze/Rybnik Cennik

Ośrodek Szkolenia Psów Zabrze/Rybnik Cennik. Prowadzone sprawdzonymi metodami szkolenia psów to oferta dla każdego właściciela czworonoga. Odpowiednio dobrany plan treningowy, obejmujący, zarówno naukę posłuszeństwa, jak i przyswajania podstawowych komend, które ułatwiają funkcjonowanie psa w rodzinie. W trakcie prowadzenia zajęć z czworonogami motywujemy każdego właściciela do regularnego treningu ze swoim pupilem, a także do wzmacniania pozytywnych zachowań u psa, które zostały wypracowane w trakcie planu szkoleniowego.

Ośrodek Szkolenia Psów Zabrze/Rybnik Cennik

Przed podjęciem decyzji o przyjęciu psa do naszej placówki przeprowadzimy  bardzo szczegółowy wywiad z każdym właścicielem czworonoga.Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie poznać historię każdego psa, a także dokonać analizy wszelkiego rodzaju problemów, jakie dotyczą konkretnego pupila.

Szkolenia psów stają się coraz łatwiej dostępne, cieszą się coraz większą popularnością i co za tym, na rynku wciąż pojawiają się nowi treserzy psów i behawioryści. Czym więc kierować się przy wyborze szkolenia i trenera? Po pierwsze, dokładnie zapoznaj się z programem szkolenia oraz informacjami, które zazwyczaj znajdziesz na stronie internetowej lub pod numerem telefonu.

Cennik szkolenia psów Zabrze/Rybnik 2021 Ranczo Wszystko dla Zwierząt›

Klub hepi papi
KLUB HEPI PAPI

Klub Hepi Papi cena 30 zł ( sobota 14:30 – 16:00 )

Hepi Papi jest stałym punktem oferty dla naszych kursantów. Jest to zupełnie niestandardowa forma spotkań dla właścicieli psów, które mają na celu rozmowy, wymianę doświadczeń, wspomagają socjalizację, umożliwiają korzystanie z terenu i zabawek w Ranczo – wszystko pod kontrolą właścicieli i trenera.

Kurs Behawioralny
KURS BEHAWIORALNY

Kurs Behawioralny psa cena 1800 zł

Kurs behawioralny podobnie jak kurs z posłuszeństwa poprzedza indywidualna konsultacja, która pozwala trenerowi ostatecznie zakwalifikować psa do kursu oraz służy pierwszym zaleceniom dotyczącym wprowadzenia zmian, jeśli są konieczne (dieta, badania, konsultacja lekarska). 

Konsultacja Behawioralna
KONSULTACJA BEHAWIORALNA

Konsultacja Behawioralna cena  190 zł ( maksymalnie 1,5 godz. )

Konsultacje behawioralne są podstawą każdego szkolenia. Do konsultacji można zgłosić szczeniaki, psy dorosłe, psy z adopcji. Konsultacji udzielamy także osobom, które przygotowują się do kupna lub adopcji psa, które „nie dogadują się” ze swoim czworonogiem lub którym potrzebna jest wiedza na temat socjalizowania psów, gdy w domu pojawia się nowy członek rodziny lub zwierzę.

Kurs indywidualny Do rasowni
DORASOWNI

Kurs Dorasowni cena 780 zł

Krótki i indywidualny kurs dla tych właścicieli, którzy chcą w krótszym czasie rozpoznać swoje relacje z psem i wprowadzić podstawy posłuszeństwa w zgodzie z rasą psa lub z predyspozycjami do pracy w przypadku psów nierasowych.

Konsultacja szczeniaka
KONSULTACJA SZCZENIAKA

Konsultacja Szczeniaka cena 60 zł ( 40 – 60 min. )

Konsultacja szczeniaka trwa od 40 minut do godziny i nie jest konsultacją behawioralną (która dotyczy psów dorosłych i psów z problemami w zachowaniu, niezależnie od wieku psa). Decyzję o skierowaniu na daną konsultację podejmuje trener behawiorysta podczas  rozmowy przed zapisem.

Psie przedszkole
PSIE PRZEDSZKOLE

Psie Przedszkole cena 780 zł ( 6 spotkań x 1 godzinia )

Zajęcia podczas kursu Psie Przedszkole mają na celu zajęcia socjalizacyjne i wprowadzenie do kursu z posłuszeństwa. Szczegółowo opracowany program zakłada, iż każde spotkanie podzielone jest na dwa moduły, z których jeden jest oparty na nauce adekwatnej do wieku rozwojowego psa

Trening Indywidualny
TRENING INDYWIDUALNY

Trening Indywidualny cena 140 zł ( 40 min – 1,15 godz. )

Trening indywidualny jest przeznaczony dla kursantów Rancza, którzy odbyli już konsultację indywidualną i zdecydowali się na trening poza pakietem lub chcą dokupić do szkolenia dodatkowe zajęcia z innego treningu.

Kurs posłuszeństwa
KURS POSŁUSZEŃSTWA

Kurs Posłuszeństwa psa cena 1500 zł

Flagowy kurs w ofercie Rancza obejmuje 15 spotkań, w tym siedem indywidualnych i osiem grupowych. Spotkania grupowe są w pakiecie obowiązkowe i nie ma możliwości zmiany na inny rodzaj spotkania/treningu.

Wizyta domowa
WIZYTA DOMOWA

Wizyta Domowa cena 250 zł ( 1 godz. – 1,5 godz. )

Wizyta domowa nie stanowi pierwszej konsultacji i nie ma możliwości zamienienia wizyty właścicieli i psa  w ośrodku na wizytę trenera w domu.
Dopiero po pierwszej konsultacji istnieje możliwość wykupienia wizyty domowej z naszej oferty, jest to także opcja dla naszych stałych kursantów, którzy chcą taką wizytę dokupić jako dodatek do szkolenia.

PSYCHODOGIA
PSYCHODOGIA

Kurs Behawiorysta psów PsychoDogia cena 6000 zł

Kurs przeznaczony jest dla trenerów wykazujących duże zainteresowanie w kierunku pracy nad emocjami psa, poruszających się już w przestrzeni pracy behawioralnej, ale potrzebujących usystematyzowania swojej wiedzy i nabycia nowych kompetencji.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam