Kurs Dorasowni Ranczo wszystko dla Zwierząt

Kurs Dorasowni Ranczo wszystko dla Zwierząt
Kurs Dorasowni Ranczo wszystko dla Zwierząt

Kurs Dorasowni Ranczo wszystko dla Zwierząt to krótki i indywidualny kurs dla tych właścicieli, którzy chcą w krótszym czasie rozpoznać swoje relacje z psem i wprowadzić podstawy posłuszeństwa w zgodzie z rasą psa lub z predyspozycjami do pracy w przypadku psów nierasowych.

DoRasowani służy wprowadzeniu programu starannie opracowanemu pod konkretnego psa i konkretne potrzeby właścicieli (np. przygotowanie psa na pojawienie się nowego członka rodziny: praca z wózkiem, praca z dźwiękiem grzechotek i zabawek dźwiękowych, izolacja, wyciszenie psa itp.)

Konsultacja poprzedzająca program DoRasowani jest konsultacją płatną, indywidualną i nie jest odliczana od całości kursu.

DoRasowani zakłada 6 spotkań (2 spotkania na boisku, wizyta domowa ze spacerem, dwa treningi na boisku, spacer z powtórką zadań)

Czas trwania kursu „uszytego na miarę psa i właścicieli” to 2 miesiące, z możliwością realizacji do 3 miesięcy.

Kurs Dorasowni Ranczo wszystko dla Zwierząt

DoRasowani 1

Jest to kurs skierowany do właścicieli psów bez problemów behawioralnych i obejmuje zadania „stworzone” dokładnie pod danego psa, bez rozszerzonej opcji kursu z posłuszeństwa lub behawioralnego. Właściciel ma możliwość wybrania aspektu, nad którym pracuje pod okiem trenera ze swoim psem (np. motywacja, przywołanie, chodzenie na smyczy itp.)

Bardzo wskazane, nie tylko podczas tego kursu, aby w miarę możliwości brała w nim udział cała rodzina; wówczas wszyscy członkowie rodziny uczą się jak wykorzystywać predyspozycje psa, aby czuły się spełnione. 

Kursant otrzymuje od nas listę wszystkich wymaganych podczas zajęć akcesoriów i zaopatrzenia, informacje smsowe przypominające o spotkaniu, materiały po każdych zajęciach i możliwość telefonicznego kontaktu z trenerem po kursie, analizę nagrań, które bardzo wspomagają szkolenie oraz informację o czasie oczekiwania na termin spotkania.

Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam