Psie przedszkole Zabrze

Śląsk / Bytom / Gliwice / Tarnowskie Góry/Ruda Śląska

Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Psie przedszkole Zabrze

Psie przedszkole Zabrze

Z naszych trenerskich obserwacji wynika, iż wielu właścicieli odpuszcza i w pewnym stopniu lekceważy proces wczesnej socjalizacji swojego szczeniaka.
Dwu-, trzy-, cztero- a nawet pięciomiesięczne szczenięta wydają się być super przyjazne i towarzyskie. Zbyt często więc ludzie nie widzą sensu w socjalizacji najwyraźniej, w ich mniemaniu, już doskonale zsocjalizowanego szczenięcia. Nic bardziej mylnego !

Niestety efekty takiej niewystarczającej wczesnej socjalizacji ujawniają się dopiero w późniejszym okresie życia czworonoga. Rozwój psa następuje w swoim naturalnym rytmie, a lęki i fobie rozwijają się najczęściej dopiero w okresie pięciu-ośmiu miesięcy. Właśnie wtedy właściciele uświadamiają sobie, że ich dorastający pies ma problem, a krytyczny okres socjalizacji dla tego psa jest już historią – przepadł bezpowrotnie.
Właściciele szczeniaczków – nie czekajcie więc na ten moment, kiedy problem się pojawi. Zapobiegajcie temu poprzez prawidłowy proces socjalizacji Waszego psiego maluszka..

Psie przedszkole Zabrze

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, rozpoczynamy zapisy do
👇👇👇

🐕 PSIEGO PRZEDSZKOLA W RANCZO 🐕

👉 zapewniamy ogrzewaną salę treningową
👉 oferujemy innowacyjny sposób prowadzenia zajęć, oparty na grach i zabawach – nauka poprzez zabawę, to najlepszy sposób edukacji szczeniaka
👉 pracujemy na profesjonalnym sprzęcie treningowym, odpowiednio dobranym dla najmłodszych czworonogów
👉 dbamy o komfort i bezpieczeństwo kursantów

✍ skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej lub
🤳 telefonicznie i zapisz swojego szczeniaka już dzisiaj 🐶

Psie przedszkole Zabrze