Psie przedszkole Zabrze

Śląsk / Bytom / Gliwice / Tarnowskie Góry/Ruda Śląska

Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Psie przedszkole Zabrze

Psie przedszkole Zabrze

Z naszych trenerskich obserwacji wynika, iż wielu właścicieli odpuszcza i w pewnym stopniu lekceważy proces wczesnej socjalizacji swojego szczeniaka.
Dwu-, trzy-, cztero- a nawet pięciomiesięczne szczenięta wydają się być super przyjazne i towarzyskie. Zbyt często więc ludzie nie widzą sensu w socjalizacji najwyraźniej, w ich mniemaniu, już doskonale zsocjalizowanego szczenięcia. Nic bardziej mylnego !

Niestety efekty takiej niewystarczającej wczesnej socjalizacji ujawniają się dopiero w późniejszym okresie życia czworonoga. Rozwój psa następuje w swoim naturalnym rytmie, a lęki i fobie rozwijają się najczęściej dopiero w okresie pięciu-ośmiu miesięcy. Właśnie wtedy właściciele uświadamiają sobie, że ich dorastający pies ma problem, a krytyczny okres socjalizacji dla tego psa jest już historią – przepadł bezpowrotnie.
Właściciele szczeniaczków – nie czekajcie więc na ten moment, kiedy problem się pojawi. Zapobiegajcie temu poprzez prawidłowy proces socjalizacji Waszego psiego maluszka..

Psie przedszkole Zabrze

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, rozpoczynamy zapisy do
???

? PSIEGO PRZEDSZKOLA W RANCZO ?

? zapewniamy ogrzewaną salę treningową
? oferujemy innowacyjny sposób prowadzenia zajęć, oparty na grach i zabawach – nauka poprzez zabawę, to najlepszy sposób edukacji szczeniaka
? pracujemy na profesjonalnym sprzęcie treningowym, odpowiednio dobranym dla najmłodszych czworonogów
? dbamy o komfort i bezpieczeństwo kursantów

✍ skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej lub
? telefonicznie i zapisz swojego szczeniaka już dzisiaj ?

Psie przedszkole Zabrze