Szkolenie psów Hepi Papi Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Szkolenie psów Hepi Papi Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Szkolenie psów Hepi Papi Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Hepi Papi jest stałym punktem oferty dla naszych kursantów. Jest to zupełnie niestandardowa forma spotkań dla właścicieli psów, które mają na celu rozmowy, wymianę doświadczeń, wspomagają socjalizację, umożliwiają korzystanie z terenu i zabawek w Ranczo – wszystko pod kontrolą właścicieli i trenera.

Na sali istnieje możliwość spotkania dla grupy 3 psów, na boisku nawet do 15 psów. 
Tematyka spotkań może wynikać z zapotrzebowania danej grupy (np. spotkania dla właścicieli tej samej rasy) lub zalecenia trenera. 

Szkolenie psów Hepi Papi Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Szkolenie psów Hepi Papi Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Hepi Papi ma charakter klubu, nie jest spotkaniem konsultacyjnym. Jest elementem integracji naszych kursantów i swobodnych rozmów o psach (z psem lub bez). 
Hepi Papi jest bezpieczną strefą zamkniętą dla kursantów Rancza, a dla psów stanowi coś w rodzaju „bawilandii”.

Warunkiem udziału w spotkaniach jest poza uczestnictwem w kursach Rancza, brak zachowań agresywnych, nadmiernej ekscytacji i bronienia zasobów u psa.

Do Klubu mogą zapisać się właściciele psiaków do 6 miesiąca życia (mogą istnieć sytuacje wyjątkowe kwalifikujące psa poza wyznaczonym wiekiem np. w przypadku małych ras lub ras, które nieco później dojrzewają emocjonalnie).

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam
Kasia Chlopecka
Kasia Chlopecka
2021-07-05
Najlepsza szkoła dla psów na świecie☺☺ śmiało można tam oddać swojego pieska na szkolenie. Techniki opierają się na pozytywnych wzmocnieniach, nie ma karania pieska ani żadnych innych okropnych metod. Mój piesek za szczeniaczka tam chodził. Jest to najcudowniejszy najposluszniejszy i najszczęśliwszy obecnie piesek na świecie, za co jestem niewiarygodnie wdzięczna 😍😍😍 dziękuję z całego serca 😃😃
Marcin Szczygieł
Marcin Szczygieł
2021-05-16
Super miejsce!!
Tatiana Zawadzka
Tatiana Zawadzka
2021-04-06
Rewelacyjne miejsce i ludzie 🙂
Ewa Botulinska
Ewa Botulinska
2021-01-28
Fajni ludzie, a nasz pupil pod ich okiem powoli zaczyna edukację :-)