Psie przedszkole Tarnowskie Góry

Jakie komendy powinien znać szczeniak?
Psie przedszkole Ruda Śląska Socjalizacja szczeniaka

Psie przedszkole socjalizacja szczeniaka Tarnowskie Góry

Psie przedszkole Tarnowskie Góry to niezwykłe miejsce dla psa w wieku 2 do 5 miesięcy, gdzie podczas zabawy nauczysz pupila dyscypliny i podstawowych komend. Wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanego personelu, co daje Ci gwarancję sukcesu w pracy z psem.

Psie przedszkole w Tarnowskich Górach to miejsce cieszące się bardzo dobrą opinią od 2013 roku. Nauczy Cię rozumieć swojego psa i współpracować z nim. Zajęcia oparte są na budowaniu relacji z czworonogiem, a przede wszystkim na motywacji, która stanowi fundament treningów z psem.

Socjalizacja psów już na etapie szczenięcym jest niezwykle ważna. W ten sposób uczy się go życia w zgodzie z ludźmi i innymi zwierzętami. Wiek pomiędzy 2 a 5 miesiącem życia, to tak zwane okno socjalizacyjne. W tym czasie szczeniak znajduje się na takim etapie rozwoju, w którym dominuje ciekawość i otwartość na bodźce zewnętrzne. Twój maluch jest wtedy niezwykle podatny na szkolenie. Zaniedbanie tego okresu może okazać się kwestią niemożliwą do nadrobienia w późniejszym czasie.


Co oferuje Psie przedszkole Tarnowskie Góry?

Psie przedszkole Tarnowskie Góry oferuje cykl szkoleń z psem w ramach zajęć grupowych, zwanych psim przedszkolem. Podczas zajęć pupil nauczy się pod okiem profesjonalistów obcowania z ludźmi i innymi czworonogami. Ale przedszkole dla psów to również miejsce, w którym właściciel uczy się odpowiednio reagować na zachowanie psa. Pamiętaj, że szczeniaki są niezwykle urocze, ale również sprytne. Potrafią wymuszać smakołyki, pieszczoty. Twoja rola polega na tym, aby jasno wyznaczać im granice. Pamiętaj, aby nie nadawać psu ludzkich cech. Pies potrzebuje jasnych zasad i reguł, które będziesz egzekwować. To da mu poczucie bezpieczeństwa, a Tobie pewność, że odpowiednio zareaguje na komendę w każdej sytuacji. Przedszkole dla psów to miejsce, gdzie nauczy się zdobywać różne umiejętności.

Jak socjalizować szczeniaka w prawidłowy sposób?

Jako osoba odpowiedzialnie planująca posiadanie psa, z pewnością przeczytałeś mnóstwo interesujących artykułów i publikacji na temat jego wychowywania. Internet pęka w szwach od ilości informacji na ten temat. Mogą okazać się mniej lub bardziej wartościowe. Z pewnością wiesz, że szczeniak musi poznawać nowe miejsca, obce zwierzęta, ludzi w każdym wieku- osoby starsze, dzieci. Musi nauczyć się chodzić po różnych nawierzchniach- trawie, wodzie, kamieniach, ruchomych platformach. Powinien poznawać i oswajać się z rozmaitymi dźwiękami. Dlaczego warto robić to pod okiem specjalisty? Przedszkole dla psów zadba o to, żeby podczas socjalizacji szczeniak nie otrzymał zbyt wiele bodźców w zbyt krótkim czasie. Nieprawidłowa socjalizacja może wywołać u psa niepożądane zachowania, a nawet agresję.

Wtórna socjalizacja psów to niezwykle ważny etap w wychowywaniu czworonoga. Pamiętaj, że warto wybrać się do sprawdzonych specjalistów, by jak najlepiej wykorzystać ten ważny etap w rozwoju psa. W ten sposób wychowasz wspaniałego, wiernego przyjaciela, który podaruje Ci mnóstwo radości.

Psie przedszkole Ruda Śląska Socjalizacja szczeniaka
Psie przedszkole Tarnowskie Góry socjalizacja szczeniaka

Socjalizacja szczeniaka

Jednym z najważniejszych elementów socjalizacji i habituacji psa jest zaplanowanie poszczególnych działań, które mają na celu przyzwyczajenie go do danych czynności i bodźców. Oczywiście w tym przypadku również należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie jesteśmy w stanie w 100% zaplanować i zrealizować każdego punktu procesu socjalizacji, jednak warto przygotować sobie ogólny plan działania.

Psie przedszkole Bytom socjalizacja szczeniaka
Psie przedszkole Tarnowskie Góry Socjalizacja szczeniaka
Psie przedszkole Ruda Śląska Socjalizacja szczeniaka
Psie przedszkole Tarnowskie Góry Socjalizacja szczeniaka

Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Na wielu forach internetowych dotyczących wychowywania pupili pojawia się pytanie – jak funkcjonuje psie przedszkole? Internauci często rozważają, czy warto skorzystać z tego rozwiązania i zacząć uczęszczać z psem na organizowane w tej placówce zajęcia dla czworonogów. W ostatnich latach nastąpiły rewolucyjne zmiany w dziedzinie edukacji i wychowania psów. W wielu miastach powstały szkoły, ośrodki szkoleniowe, a także się przedszkola dla psów.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco polecam