Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Ranczo wszystko dla Zwierząt
Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie. Witamy w Ośrodku szkolenia psów Ranczo wszystko dla zwierząt. Tu pies i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Teren na jakim działamy to Piekary Śląskie, Zabrze, Bytom, Gliwice  i okolice . 

Szkolenie psów to nie tylko perfekcyjne wykonywanie komend, ale przede wszystkim dbanie o dobre relacje pomiędzy psem a jego właścicielem, to  także psie bezpieczeństwo. Podczas szkolenia, psy i opiekunowie uczą się nie tylko wykonywania poleceń – pomagamy psom nauczyć się poznawania „ludzkiego” świata i panujących w nim zasad.

Właścicielom, natomiast, staramy się wytłumaczyć zasady „psiego” świata. Zależy nam na tym, aby psa i jego opiekuna łączyła przyjaźń i partnerskie relacje, dlatego też pracujemy przy pomocy metod pozytywnego wzmocnienia. 

Szkolenie psa, to poznawanie jego potrzeb i zaprzyjaźnianie się a co za tym idzie budowanie więzi. Więź pomiędzy psem a człowiekiem, aby była długotrwała i mocna powinna być budowana na solidnych fundamentach pozytywnych relacji i doświadczeń.

Pilka dla psa
Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Sprawdź dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach Psów

Istnieją różnego rodzaju szkolenia i jeśli zechcesz, na pewno znajdziesz coś, co będzie idealne dla Ciebie i Twojego czworonoga. Z pewnością słyszałeś o szkoleniach specjalistycznych: na psa policyjnego, na psa asystenta itp. – bywa o nich głośno w mediach i najczęściej właśnie z tym kojarzymy szkolenie psa.

Warto jednak pamiętać, że istnieją również szkolenia dla „zwyczajnych” psów. Możesz skorzystać z nich, jeśli nie zamierzasz swojego czworonoga wysyłać do Policji. A tak na poważnie –  szkolenie psa może przynieść ogromne korzyści zarówno dla Ciebie, jako właściciela, jak i Twojego psa. Wasze wspólne życie może stać się dużo łatwiejsze i w dodatku, Wasza relacja umocni się i nabierzecie do siebie więcej zaufania.

Jak funkcjonuje psie przedszkole
Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Na wielu forach internetowych dotyczących wychowywania pupili pojawia się pytanie – jak funkcjonuje psie przedszkole? Internauci często rozważają, czy warto skorzystać z tego rozwiązania i zacząć uczęszczać z psem na organizowane w tej placówce zajęcia dla czworonogów. W ostatnich latach nastąpiły rewolucyjne zmiany w dziedzinie edukacji i wychowania psów. W wielu miastach powstały szkoły, ośrodki szkoleniowe, a także się przedszkola dla psów.

Socjalizacja szczeniaka

Jednym z najważniejszych elementów socjalizacji i habituacji psa jest zaplanowanie poszczególnych działań, które mają na celu przyzwyczajenie go do danych czynności i bodźców. Oczywiście w tym przypadku również należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie jesteśmy w stanie w 100% zaplanować i zrealizować każdego punktu procesu socjalizacji, jednak warto przygotować sobie ogólny plan działania.

Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry
Socjalizacja szczeniaka Szkolenie psów Behawiorysta Piekary Śląskie
  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109

Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco polecam