Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Ranczo wszystko dla Zwierząt
Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie. Witamy w Ośrodku szkolenia psów Ranczo wszystko dla zwierząt. Tu pies i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Teren na jakim działamy to Piekary Śląskie, Zabrze, Bytom, Gliwice  i okolice . 

Szkolenie psów to nie tylko perfekcyjne wykonywanie komend, ale przede wszystkim dbanie o dobre relacje pomiędzy psem a jego właścicielem, to  także psie bezpieczeństwo. Podczas szkolenia, psy i opiekunowie uczą się nie tylko wykonywania poleceń – pomagamy psom nauczyć się poznawania „ludzkiego” świata i panujących w nim zasad.

Właścicielom, natomiast, staramy się wytłumaczyć zasady „psiego” świata. Zależy nam na tym, aby psa i jego opiekuna łączyła przyjaźń i partnerskie relacje, dlatego też pracujemy przy pomocy metod pozytywnego wzmocnienia. 

Szkolenie psa, to poznawanie jego potrzeb i zaprzyjaźnianie się a co za tym idzie budowanie więzi. Więź pomiędzy psem a człowiekiem, aby była długotrwała i mocna powinna być budowana na solidnych fundamentach pozytywnych relacji i doświadczeń.

Pilka dla psa
Szkolenie Psów Behawiorysta Piekary Śląskie

Sprawdź dlaczego warto uczestniczyć w szkoleniach Psów

Istnieją różnego rodzaju szkolenia i jeśli zechcesz, na pewno znajdziesz coś, co będzie idealne dla Ciebie i Twojego czworonoga. Z pewnością słyszałeś o szkoleniach specjalistycznych: na psa policyjnego, na psa asystenta itp. – bywa o nich głośno w mediach i najczęściej właśnie z tym kojarzymy szkolenie psa.

Warto jednak pamiętać, że istnieją również szkolenia dla „zwyczajnych” psów. Możesz skorzystać z nich, jeśli nie zamierzasz swojego czworonoga wysyłać do Policji. A tak na poważnie –  szkolenie psa może przynieść ogromne korzyści zarówno dla Ciebie, jako właściciela, jak i Twojego psa. Wasze wspólne życie może stać się dużo łatwiejsze i w dodatku, Wasza relacja umocni się i nabierzecie do siebie więcej zaufania.

Jak funkcjonuje psie przedszkole
Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Na wielu forach internetowych dotyczących wychowywania pupili pojawia się pytanie – jak funkcjonuje psie przedszkole? Internauci często rozważają, czy warto skorzystać z tego rozwiązania i zacząć uczęszczać z psem na organizowane w tej placówce zajęcia dla czworonogów. W ostatnich latach nastąpiły rewolucyjne zmiany w dziedzinie edukacji i wychowania psów. W wielu miastach powstały szkoły, ośrodki szkoleniowe, a także się przedszkola dla psów.

Socjalizacja szczeniaka

Jednym z najważniejszych elementów socjalizacji i habituacji psa jest zaplanowanie poszczególnych działań, które mają na celu przyzwyczajenie go do danych czynności i bodźców. Oczywiście w tym przypadku również należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie jesteśmy w stanie w 100% zaplanować i zrealizować każdego punktu procesu socjalizacji, jednak warto przygotować sobie ogólny plan działania.

Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry
Socjalizacja szczeniaka Szkolenie psów Behawiorysta Piekary Śląskie
  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109

Nasze opinie
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam
Kasia Chlopecka
Kasia Chlopecka
2021-07-05
Najlepsza szkoła dla psów na świecie☺☺ śmiało można tam oddać swojego pieska na szkolenie. Techniki opierają się na pozytywnych wzmocnieniach, nie ma karania pieska ani żadnych innych okropnych metod. Mój piesek za szczeniaczka tam chodził. Jest to najcudowniejszy najposluszniejszy i najszczęśliwszy obecnie piesek na świecie, za co jestem niewiarygodnie wdzięczna 😍😍😍 dziękuję z całego serca 😃😃
Marcin Szczygieł
Marcin Szczygieł
2021-05-16
Super miejsce!!
Tatiana Zawadzka
Tatiana Zawadzka
2021-04-06
Rewelacyjne miejsce i ludzie 🙂
Ewa Botulinska
Ewa Botulinska
2021-01-28
Fajni ludzie, a nasz pupil pod ich okiem powoli zaczyna edukację :-)