Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry

Psie przedszkole Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry

Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry

Pozytywne szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry Ranczo wszystko dla zwierząt, to oferta dla każdego właściciela czworonoga. Dzięki sprawdzonym metodom pracy i odpowiedniemu zaangażowaniu wykwalifikowanych trenerów, można osiągnąć doskonałe rezultaty, bez względu na rasę czy indywidualne cechy charakteru danego psa. 

Decydując się na szkolenie psów w naszej szkole dla psów każdy właściciel czworonoga otrzymuje fachową pomoc trenerów, którzy od wielu lat poświęcają swoje życie zawodowe pracy z najlepszymi przyjaciółmi człowieka.Plan szkolenia obejmuje nawiązanie prawidłowej relacji na płaszczyźnie właściciel – pies.

W naszej placówce prowadzimy szkolenie psów bez względu na ich rasę czy wiek. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje, zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Dysponujemy doskonałymi warunkami do zajęć. Na terenie Ranczo znajduje się ogrzewana sala do ćwiczeń oraz ogrodzone i odpowiednio oświetlone boisko. Każdy właściciel czworonoga może również uzyskać doraźne wsparcie, obejmujące konsultacje telefoniczne oraz internetowe. Tym, co wyróżnia naszą placówkę jest fakt, iż zapisy na zajęcia prowadzimy przez 7 dni w tygodniu.

Szkolenie i tresura psów Behawiorysta Tarnowskie Góry

Szkolenia psów Behawiorysta Tarnowskie Góry

Profesjonalne szkolenia psoCC81w Ra
Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry

Plan szkolenia obejmuje nawiązanie prawidłowej relacji na płaszczyźnie właściciel – pies. W naszej placówce prowadzimy szkolenia psów bez względu na ich rasę czy wiek. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje, zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Dysponujemy doskonałymi warunkami do zajęć.

Na terenie Ranczo znajduje się ogrzewana sala do ćwiczeń oraz ogrodzone i odpowiednio oświetlone boisko. Każdy właściciel czworonoga może również uzyskać doraźne wsparcie, obejmujące konsultacje telefoniczne oraz internetowe.

Tym, co wyróżnia naszą placówkę jest fakt, iż zapisy na zajęcia prowadzimy przez 7 dni w tygodniu.

Psie przedszkole Tarnowskie Góry dla każdego czworonoga

Szkolenia psów Tarnowskie Góry poprzedza rzetelny wywiad z każdym właścicielem czworonoga w celu poznania charakteru i historii danego pupila. Warunkuje to dobór odpowiednich metod szkoleniowych, a także stwarza możliwość poznania problemów, jakie dotyczą konkretnego psa.

Decydując się na szkolenie psów Tarnowskie Góry możesz rozpocząć plan treningowy od zapisania swojego pupila do psiego przedszkola. To doskonała metoda na wypracowanie odpowiednich nawyków i zachowań już u szczeniaka, który będzie je powielał w życiu dorosłym.

Socjalizacja pozwala psu przyzwyczaić się do rzeczy w środowisku, takich jak dzieci, inni dorośli, inne zwierzęta, przedmioty, środowiska i różne sytuacje. Bez odpowiedniej socjalizacji psy mogą rozwijać lęki i fobie. Co gorsza, brak socjalizacji może prowadzić do szeregu problemów z zachowaniem.  Socjalizacja to nie tylko szczenięta . Możesz też uspołecznić swojego dorosłego psa !

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego pupila, dzięki czemu podejmujemy się również bardzo trudnych przypadków i pomagamy osobom będącym właścicielami ras uznawanych za szczególnie wymagające i wyróżniające się bardzo dominującym charakterem. Pozytywna tresura psów – sprawdzone metody pracy z czworonogiem

Szkolenia psów z Tarnowskie Góry

Szkoła dla psów Ranczo Wszystko dla Zwierząt wybierz najlepszą placówką

Nauka Siadania Psa – Komenda Siad
Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry

Odpowiednio dobrany plan szkoleniowy jest w stanie pomóc właścicielom psów, które w swoim życiu doświadczyły wielu traumatycznych przeżyć, a także były poddawane nieodpowiedniej tresurze, polegającej głównie na wymuszaniu pożądanego zachowania.

Nasza placówka zatrudnia wyłącznie wykwalifikowany personel w postaci trenerów i specjalistów z zakresu zoopsychologii, którzy pracują z czworonogami na zasadzie wzmacniania pozytywnych zachowań i eliminowania tych, uznawanych za nieprawidłowe i niepożądane.

Jesteśmy w stanie przygotować każdego psa do życia w rodzinie, a także do współegzystowania z innymi zwierzętami domowymi. 

Tresura psów Tarnowskie Góry ma na celu zachęcenie każdego właściciela czworonoga do pogłębiania zbudowanej z pupilem relacji, a także do podjęcia aktywnej pracy w celu utrwalenia zachowań, które zostały wypracowane w trakcie sesji treningowych. 

Decydując się na szkolenie psów w naszym ośrodku masz pewność, że Twój pupil stanie się prawdziwym przyjacielem całej Twojej rodziny! 

Socjalizacja szczeniaka

Jednym z najważniejszych elementów socjalizacji i habituacji psa jest zaplanowanie poszczególnych działań, które mają na celu przyzwyczajenie go do danych czynności i bodźców. Oczywiście w tym przypadku również należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie jesteśmy w stanie w 100% zaplanować i zrealizować każdego punktu procesu socjalizacji, jednak warto przygotować sobie ogólny plan działania.

Nagroda dla psa
Szkolenie psów Behawiorysta Tarnowskie Góry
Tresura indywidualne
Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Na wielu forach internetowych dotyczących wychowywania pupili pojawia się pytanie – jak funkcjonuje psie przedszkole? Internauci często rozważają, czy warto skorzystać z tego rozwiązania i zacząć uczęszczać z psem na organizowane w tej placówce zajęcia dla czworonogów. W ostatnich latach nastąpiły rewolucyjne zmiany w dziedzinie edukacji i wychowania psów. W wielu miastach powstały szkoły, ośrodki szkoleniowe, a także się przedszkola dla psów.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam