Szkolenie Psów Bytom Kursy dla Psów z Behawiorystą

Szkolenie psów Hepi Papi Ranczo Wszystko dla Zwierząt
Szkolenie Psów Bytom Kursy dla Psów z Behawiorystą

Szkolenie psów z behawiorystą Bytom

Szkolenie Psów Bytom Kursy dla Psów Z Behawiorystą. Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie psów  odbywa się przy pomocy nowoczesnych metod, które skutecznie wzmacniają pozytywne zachowania tych czworonogów i eliminują te, nieprawidłowe. 

Odpowiednie szkolenie psów  może być prowadzone z uczestnictwem każdego czworonoga, niezależnie od jego rasy czy wieku. To doskonała metoda, umożliwiająca zrozumienie zachowania najlepszego przyjaciela człowieka, jak również szansa na nawiązanie z psem trwałych i prawidłowych relacji. Nasza placówka oferuje Ci szkolenia dla psów, zarówno w zakresie posłuszeństwa, jak i obrony.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych behawiorystów oraz psich trenerów, jesteśmy w stanie pracować z każdym czworonogiem, niezależnie od jego predyspozycji psychicznych oraz problemów i zaburzeń, powstałych w wyniku nieprawidłowej socjalizacji czy też negatywnych doświadczeń. Zapewniamy Ci możliwość skorzystania z takich rozwiązań, jak szkolenia psów , zarówno dla czworonogów w wieku szczenięcym – psie przedszkole, jak i dorosłych pupili. 

Szkolenie psów Bytom – wybierz naszą placówkę

Szkolenie Psów z behawiorystą Bytom Kursy dla Psów i psie przedszkole

Rekomendowane przez nas szkolenia psów są prowadzone według zasad aprobowanych przez Polski Związek Kynologiczny. Przed każdym szkoleniem konieczne jest dokładne zapoznanie się z historią czworonoga oraz przeprowadzenie szczegółowego wywiadu z właścicielem danego pupila. Dzięki wypracowanym metodom, jesteśmy w stanie pomóc osobom posiadającym psy z zaburzeniami lękowymi i przejawiającymi zachowania agresywne.

Oferujemy Ci możliwość skorzystania z szkoleń prowadzonych grupowo oraz indywidualnie. Dodatkowo organizujemy także wycieczki szkoleniowo-rekreacyjne dla wszystkich naszych podopiecznych. Szkolenia psów Bytom jest dostosowane do konkretnej rasy i indywidualnych cech charakteru danego czworonoga. Możesz zdecydować się na ogólny rodzaj szkolenia, jak również skorzystać ze zróżnicowanej oferty treningów indywidualnych.

Szkolenie Psów Bytom Kursy dla Psów z Behawiorystą
Szkolenie Psów Bytom Kursy dla Psów z Behawiorystą

Szkolenia Psów Bytom Kursy dla Psów z Behawiorystą

Zdecyduj się na profesjonalne szkolenia dla psa i przekonaj się, że to dobra decyzja

Nasza merytoryczna wiedza oraz bardzo bogate doświadczenie związane z zoopsychologią, sprawiają, iż jesteśmy w stanie pomóc każdemu czworonogowi, również tym psom, które doświadczyły traumatycznych przeżyć i posiadają bardzo poważne problemy z prawidłowym zachowaniem.

Obecność wykwalifikowanego trenera gwarantuje zbudowanie autorytetu właściciela oraz nawiązanie odpowiedniej relacji na płaszczyźnie człowiek – pies. Dzięki temu, szkolenie psów  umożliwia wyuczenie u psa posłuszeństwa w stosunku do wydawanych mu poleceń, jak również eliminuje powstawanie jakichkolwiek jego konfliktów z otoczeniem, szczególnie z innymi zwierzętami, przebywającymi w jego pobliżu.

Naszą placówkę wyróżnia indywidualne podejście do podopiecznych, a także wykorzystywanie sprawdzonych metod szkoleniowych, polegających na wzmacnianiu pozytywnych zachowań i redukowaniu tych, uznawanych za nieprawidłowe. Profesjonalne szkolenia psów Bytom jest skierowane również do właścicieli ras uznawanych za szczególnie wymagające i skłonne do dominacji. 

Proponowane przez nas szkolenia psów z behawiorystą  gwarantuje odpowiednie przygotowanie czworonoga do życia w rodzinie!

Jakie komendy powinien znać szczeniak?

Uczenie szczeniaka trudnych poleceń może zająć sporo czasu, dlatego też warto rozpocząć szkolenie psa od kilku najważniejszych komend, których z łatwością może nauczyć się nawet pupili w bardzo młodym wieku. Pierwszą z nich jest komenda do mnie. To przywołanie, od którego warto rozpocząć trening ze szczeniakiem. Doskonałym miejscem do tego celu może być psie przedszkole. Nawet bardzo młody pupil powinien opanować to polecenie i reagować na przywołanie właściciela. Ułatwieniem może być naturalne zachowanie szczeniaków, które wykazują potrzebę podążania za człowiekiem.

Szkolenie Psów Bytom Kursy dla Psów z Behawiorystą
Szkolenie Psów Bytom Kursy dla Psów z Behawiorystą
Psie przedszkole Bytom
Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Jak funkcjonuje psie przedszkole?

Na wielu forach internetowych dotyczących wychowywania pupili pojawia się pytanie – jak funkcjonuje psie przedszkole? Internauci często rozważają, czy warto skorzystać z tego rozwiązania i zacząć uczęszczać z psem na organizowane w tej placówce zajęcia dla czworonogów. W ostatnich latach nastąpiły rewolucyjne zmiany w dziedzinie edukacji i wychowania psów. W wielu miastach powstały szkoły, ośrodki szkoleniowe, a także się przedszkola dla psów.

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Gorąco polecam