Jaki piesek do mieszkania w bloku ?

Jaki piesek do mieszkania w bloku ?

Jaki piesek do mieszkania w bloku ?Marzy Ci się piesek, ale mieszkasz w bloku i obawiasz się, że Twój pupil będzie się męczył w czterech ścianach? ? Te 5 ras nie tylko świetnie radzi sobie w dużym mieście, ale także pokocha życie nawet w małym mieszkanku! ??

1️⃣ Buldog francuski – prawdziwy psi leniwiec! ? Uwielbia leżenie na kanapie i nie znosi się przemęczać. Zamiast długich spacerów woli wypoczywać i obserwować otoczenie. Często zdarza się, że kiedy buldożek nie ma już siły, kładzie się na ziemi i czeka, aż właściciel zaniesie go na jego posłanie. ☺️

2️⃣ Owczarek szkocki collie – wyjątkowy psi inteligent, który dosłownie uwielbia współpracę ze swoim właścicielem i chętnie uczy się nowych komend. Owczarki są bardzo przyjacielskie i energiczne, jednak mimo to z powodzeniem poradzą sobie w bloku. Należy jednak pamiętać, by zabierać je na długie, godzinne spacery, by mogły spożytkować swoją energię. ?

3️⃣Maltańczyk – bardzo aktywny, radosny i towarzyski. Warto pamiętać o tym, by już od pierwszych tygodni socjalizować małe maltańczyki, co z czasem pozwoli im lepiej radzić sobie w bliskim otoczeniu. Uwaga! Maltańczyki są z reguły dosyć hałaśliwe, dlatego lepiej nie zostawiać ich samych w domu na zbyt długi czas. ?

Jaki piesek do mieszkania w bloku ?

4️⃣ Mops – nie bez powodu uważany za najsłynniejszego psiego leniwca. ? Doskonale radzi sobie w domu, jednak bardzo źle znosi samotność, w związku z czym nie może pozostawać na długie godziny sam. Mopsy kochają pieszczoty i nie potrzebują zbyt wielu aktywności fizycznych.

5️⃣ Chihuahua – nazwany najmniejszym psem świata, z pewnością znajdzie swój kąt nawet w małej kawalerce. Chihuahua jest bardzo bystrym psiakiem, który chętnie się uczy, ale czasami bywa hałaśliwy. Już od małego szczeniaczka warto go zatem uczyć, by ograniczał swoją szczekliwość. ?

  • Zapraszamy na Facebook oraz YouTube
  • Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia w naszym ranczo ?
  • ☎️ +48 537 009 109
Photo of author

Jestem trenerem psów, zoopsychologiem oraz właścicielem Ranczo, które prowadzę od 2013 r. To właśnie ze mną umówisz się na konsultację behawioralną poprzedzającą szkolenie oraz na treningi indywidualne wprowadzające do grupowej pracy z psami.

Nasze opinie
Szymon “Kleo”
Szymon “Kleo”
2022-02-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przekochani ludzie, luźna i przyjazna atmosfera, podejście bardzo wyrozumiałe i delikatne. Polecam 🙂
Angelika Antoniak
Angelika Antoniak
2021-10-24
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Przed naszym szkoleniem mogłam tylko pomarzyć o nieruchomo siedzącej Kropie (pragnę zauważyć, że dyplom jest o nią oparty, a obok nie ma żadnego innego człowieka; po prostu siedzi i patrzy - dla mnie niesamowite!). Trenerzy na wielki plus, odpowiadający na pytania, trudne zachowania omawiali krok po kroku, kontakt łatwy i dostępny. Uczestniczyłyśmy w szkoleniu behawioralnym, które było dostosowane pod moje nieregularne godziny pracy, skupione na problemach psa a i końcowe spotkania w grupie również bardzo fajne, każdy otrzymywał uwagę i pomoc w wykonaniu ćwiczeń. Nauczyłam się lepiej rozumieć mojego psa, widzę ogromną poprawę w zachowaniu np. w chodzeniu na smyczy i za niedługo planuje powrót na kolejne zajęcia ale tym razem niezwiązane z zachowaniem. : )
Dario
Dario
2021-07-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco polecam