Ośrodek szkolenia psów ZabrzeOśrodek szkolenia psów Zabrze Grzybowice Cennik

Ranczo Wszystko dla Zwierząt

Cena szkoleń / tresury psów

Ile kosztuje szkolenie / tresura psa w Ośrodku Szkoleniowym Ranczo?

Konsultacja behawioralna ( 90min. ) - 140 zł

  • w Ranczo – 140 zł
  • z dojazdem do klienta – 190 zł

Konsultacja behawioralna polecana jest wszystkim tym, którzy mają problemy z zachowaniem psa. Podczas półtoragodzinnego spotkania z behawiorystą, dowiesz się, jak poradzić sobie z wychowaniem psa oraz w jaki sposób uniknąć zaburzeń w jego zachowaniu w przyszłości. Konsultacja behawioralna skierowana jest do właścicieli psów, które mają skłonności do agresji, cierpią na lęki, fobie, obsesje oraz lęk separacyjny, czyli problemy z zostawianiem w domu, są nadpobudliwe i nie kontrolują swoich emocji, źle reagują na inne zwierzęta, zbyt dużo szczekają, a także w wielu innych przypadkach.

Pakiet zajęć grupowych 10 x 60min.- 600 zł

Tresura grupowa dla psów – Cena. Pakiet tylko dla przedłużających umowę

Pakiet zajęć grupowych obejmuje dziesięć godzinnych spotkań z trenerem – behawiorystą. Przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą kontynuować szkolenie psa. Stanowi kolejny etap treningu, podczas którego Twój pupil będzie pracować nad posłuszeństwem. Skorzystaj z tej opcji, jeżeli chcesz, by Twój pies utrwalił wypracowane na poprzednim etapie efekty, a także ciągle się rozwijał.

Kurs posłuszeństwa dla starszaków 900 zł W przypadku płatności ratalnej 1100 zł

Kurs posłuszeństwa – Cena. Czas trwania około 4 miesiące 

Kurs posłuszeństwa obejmuje zajęcia indywidualne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 22 oraz zajęcia grupowe (w sezonie jesienno-zimowym zajęcia odbywają się w soboty rano, w sezonie wiosenno-letnim natomiast dodatkowo popołudniami). Kurs rozpoczyna się indywidualną konsultacją, podczas której behawiorysta decyduje, na jaki rodzaj szkolenia kwalifikuje się pies.

Trening przeznaczony jest wyłącznie dla psów łagodnych, które nie przejawiają problemów behawioralnych takich jak agresja, lękliwość czy pobudzenie. Polecamy go uczestnikom psiego przedszkola jako dodatkową okazję do nauki posłuszeństwa.

Psie przedszkole 8 x 60min. 680zł

Psie przedszkole – Cena kursu 2 – 2,5 miesiąca

Psie przedszkole to zajęcia przeznaczone dla szczeniąt. Ich celem jest socjalizacja młodego psa z ludźmi, w szczególności z właścicielem. Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 18 lub w czwartki o godzinie 17:30.

Zajęcia polecane są psom wycofanym oraz delikatnym, które cierpią na brak pewności i boją się innych ludzi i psów. Podczas treningu w psim przedszkolu Twój pies nauczy się skupiać uwagę na Tobie i rozpoznawać Cię w otoczeniu. Dzięki szkoleniu z wykorzystaniem takich elementów jak tor przeszkód z trampolinami, piłkami, równoważniami, slalomami, tunelami oraz poduchami sensorycznymi pies pracuje nad świadomością własnego działa.  Warunkiem uczestnictwa w pism przedszkolu jest brak agresji.

 

Przed rozpoczęciem zajęć zaprosimy Cię na bezpłatne, indywidualne spotkanie, podczas którego dowiesz się, jak wygląda trening w psim przedszkolu. Gwarantujemy małe, komfortowe dla psa grupy do 4 uczestników. Wszystkie sesje odbywają się na ogrodzonym boisku lub ogrzewanej sali. Szkolenie przeznaczone jest dla psów przynajmniej po 2 tygodniach od drugiego szczepienia – termin rozpoczęcie zajęć zawsze ustalamy indywidualnie.

UWAGA: Zajęcia w psim przedszkolu należy rezerwować z miesięcznym wyprzedzeniem!

 

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty szkolenia, polecamy połączenie zajęć w psim przedszkolu z kursem dla Starszaków (równolegle bądź w kolejności). Dzięki uczestnictwu z zajęciach indywidualnych oraz grupowych w przedszkolu, pies socjalizuje się z innymi psami oraz ludźmi i jednocześnie uczy się posłuszeństwa. Przy wyborze dwóch szkoleń na raz oferujemy dłuższą wizytę domową oraz dodatkowe zajęcia grupowe za darmo.

Kurs Klikerowy ( 7 x 60 min. ) - 1300zł

Kurs klikerowy – Cena

To niezwykle efektywna metoda nauki psa. Jego głównym celem jest zmęczenie fizyczne i wyciszenie pupila. Dzięki zastosowaniu klikera w treningu pies uczy się skomplikowanych zachowań o wysokim stopniu złożenia w szybkim tempie. Podczas szkolenia właściciel dowiaduje się, jak komunikować się z psem, a także rozbudza jego zdolności przestrzenne.
Pupil uczy się pracy różnymi częściami ciała i nabywa zdolność precyzyjnego wskazywania elementów wybranych przez właściciela. Ćwiczy docieranie do wyznaczonych miejsc, wykonuje sekwencje zachowań, pracuje nad cierpliwością, a także uczy się efektownych sztuczek, takich jak np. turlanie się, machanie łapami, zawijanie w kocyku.

Kurs klikerowy obejmuje 7 godzinnych spotkań. Pierwsze z nich to zajęcia teoretyczne dla właściciela, podczas których trenerka pokazuje czym jest kliker, jak z niego skorzystać i jak sprawić, by był atrakcyjny dla psa. Kolejne sześć sesji to zajęcia praktyczne dla właściciela i psa. Zajęcia odbywają się na sali lub na ogrodzonym terenie.

Kurs behawioralny 12 spotkań - 1300zł

Kurs behawioralny – Cena. Czas trwania 4 – 5 miesięcy

W skład kursu wchodzi 12 spotkań, w tym 6 grupowych oraz 6 indywidualnych.

Kolejność spotkań:

  • konsultacja (90 min.),
  • trening indywidualny na sali (90 min.),
  • trening indywidualny na sali (60 min.),
  • trening indywidualny na boisku (60 min,
  • zajęcia grupowe (2 x 60 min.),
  • spacer z konsultacją w Rancho (90 min.),
  • zajęcia grupowe (4 x 60 min.),
  • wizyta domowa (90 min.).

Kurs przeznaczony jest dla psów po przejściach oraz z problemami wychowawczymi. Mogą brać w nim udział zarówno psy dorosłe, jak również młode, które nadmiernie ekscytują się innymi ludźmi oraz psami. Kurs świetnie sprawdzi się w przypadku czworonogów, które potrzebują więcej pracy i kontaktów indywidualnych. Zajęcia grupowa dopasowane są do potrzeb i charakteru psów.

Szkolenie nie ogranicza się do pracy w Ranczo. Kursanci na bieżąco otrzymują na maila wszystkie najważniejsze materiały z zajęć. Dodatkowo na każdym etapie zadaniem kursantów jest praca w domu – nagrywanie ćwiczeń i wykonywanie zadań domowych. Trenerki pozostają do dyspozycji kursantów również poza czasem trwania zajęć.

Kurs AGILITY ( 6 x 60 min ) - 700 zł

Kurs Agility – Cena.

Kurs agility to sześć spotkań, podczas których Twój pies da upust swoim emocjom i energii. Podczas zabawy na torze, będzie nie tylko pracować nad świadomością ciała i angażował różne zmysły, ale także będzie aktywnie się uczyć. Trening polega jest na pokonywaniu toru wraz z stacjonatami, tunelami, slalomami, huśtawkami i kładkami. Podczas kursu, nauczysz się również prowadzić psa. Omijając stacjonaty i pracując z kładkami i huśtawkami, Twój pupil będzie uczył się stabilizacji i równowagi. Przyzwyczai się również do pracy z nagrodą odłożoną, dzięki czemu będziesz ćwiczyć jego cierpliwość i dyscyplinę.

Mini konsultacje behawioralne ( 40 min. ) - Bezpłatne

Darmowe konsultacje behawioralne to znakomita okazja, by w szybkim czasie zasięgnąć porady specjalisty w zakresie problemów behawioralnych psa. Podczas spotkania dowiesz się, w jaki sposób poradzić sobie z lękiem separacyjnym, ciągnięciem na smyczy, podgryzaniem lub nadmierną ekscytacją. Jest to wprowadzenie teoretyczne do zajęć. Na pojedynczej konsultacji możemy omówić 1-2 problemów.

Na konsultacje obowiązują wcześniejsze zapisy!

Pozytywne szkolenia psów

Facebook Opinie naszych klientów

Ranczo - wszystko dla zwierząt
4.8
Based on 51 reviews
powered by Facebook
Agata Cukrowska
Agata Cukrowska
2019-11-20T19:28:51+0000
Moja sunia zawsze była agresywna do innych psów. Skutek ataków ze strony innego psa w jej młodości. Nie lubiła nawet szczeniaków. Szczekała na dużo większe i niebezpieczne psy. To mogło bardzo źle się... skończyć. Ranczo i jego pracownicy okazało się dla nas zbawieniem. Moja sunia dzisiaj potrafi już żyć wśród swoich i daje jej to wiele radości i mnie również. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim wsparcie cudownej Pani behawiorystki z Rancza.read more
Dariusz Kortko
Dariusz Kortko
2019-11-20T14:16:52+0000
Ania i Ola ujęły mnie swoim profesjonalnym podejściem. Dziewczyny pomagają nie tylko zwierzętom, ale przede wszystkim zmieniają ich właścicieli. Mój Reksio jest psem zabranym z interwencji - był bardzo... zalękniony, nieufny, reagował agresją. Po kursie behawioralnym zmiana jest niezwykła. Dziewczyny nie mają prostych recept, nie obiecują cudów, oczekują tylko naszego zaangażowania. Bo gdy zainwestujemy swój czas, dobrze odrobimy "zadania domowe" i posłuchamy ich rad - cud jest możliwy.read more
Kasia Świącik
Kasia Świącik
2019-11-04T13:38:58+0000
Świetne szkolenia, które pomagają w osiągnięciu lepszej komunikacji z psem. Wszystko prowadzone jest w przyjemnej atmosferze przez dziewczyny, od których czuć pasję do tego co robią. Zdecydowanie polecam!
Małgorzata Św
Małgorzata Św
2019-10-31T09:01:18+0000
Pełen profesjonalizm, super baza treningowa /salka i duży wybieg/, ogromna wiedza Oli i Ani i ich niekończące się pokłady cierpliwości dla psa i właścicieli 🙂 Z czystym sumieniem polecam każdemu... właścicielowi czworonoga 😍read more
Ala Dziczek
Ala Dziczek
2019-06-27T05:12:36+0000
Ola i Ania - przesympatyczne dziewczyny dla których dobro zwierzaka jest najważniejsze, podejście pełen profesjonalizm. Służą pomocą , widać, że to co robią jest ich pasją, bardzo fajne miejsce i teren. ... Polecam .read more
Dajana Zygała
Dajana Zygała
2019-05-24T21:20:54+0000
Naszą przygodę w Ranczo rozpoczęliśmy niecałe dwa miesiące temu. Głównym problemem były koszmarne spacery, które zamiast być przyjemnością stały się przykrym obowiązkiem. Z małego, słodkiego labradorka... wyrosła nam w dalszym ciągu słodka, ale duża i potwornie silna psia "lokomotywa"🐶, kto by się nie zdziwił 😂 Do tego w pakiecie mięliśmy ogromną nadpobudliwość aktywującą się, gdy na horyzoncie pojawiał się inny pies, ptak czy małe dziecko. Posłuszeństwo? Tak, jeśli tylko byliśmy w domu i jeśli nikt nas nie odwiedzał. Ramzes ma w sobie tyle radości i miłości do do całego świata, którą za wszelką cenę MUSI okazać, że bardzo ciężko nad nim zapanować🤷‍♀️Nasze szkolenie w pierwszej kolejności rozpoczęliśmy od zmiany diety i wprowadzenia zajęć, które bardziej męczą Ra psychicznie niż fizycznie. Każda większa aktywność (próba zmęczenia go bieganiem, długimi spacerami) sprawiała, że tylko bardziej nakręcał się na szaleństwo. Szczerze bałam się pierwszego spotkania w Ranczo, ale zostałam tak pozytywnie zaskoczona! 😄Gdy poznałam Olę i zobaczyłam jej pełen profesjonalizm oraz pasję z jaką podchodzi do mojego psa, wiedziałam, ze trafiłam w odpowiednie miejsce ☺️🐶 I tak, prawdą jest, ze najwięcej błędów popełnia właśnie właściciel🤷‍♀️😅Niejasne ruchy ciała, sprzeczne komendy... nic dziwnego, że pies nie słuchał 🤷‍♀️ Szczerze zauważyłam to dopiero po pierwszych spotkaniach z Olą. Następnie przyszła kolej na zajęcia grupowe z Anią, kolejną pozytywną, pełną pasji osobą ☺️ Obecnie jesteśmy gdzieś w połowie szkolenia, ale już teraz mogę śmiało polecić Ranczo wszystkim, którzy mają jakikolwiek problem ze swoim pupilem i nie wiedzą jak go rozwiązać 🐶 Ola i Ania to dwie dziewczyny, z wielką miłością do zwierząt, które posiadają ogromną wiedzę na temat psów i od razu widać, że to co robią jest ich pasją 🙃 Niesamowicie pozytywne i pomocne, nawet między treningami w sytuacjach "kryzysowych". Do tego PasiBrzuchy Ani zawładnęły sercem i żołądkiem Ramzesa, bez nich trening się nie uda 🐶 Przed nami jeszcze daleka droga, ale już teraz widać niesamowity postęp w zachowaniu Ramzesa, właśnie dzięki dziewczynom. 🐶🐶🐶Czekamy na kolejne treningi i jeszcze raz polecamy Ranczo!😄🐶🐾read more
Karina Suchorowska
Karina Suchorowska
2019-05-04T08:30:58+0000
Każdy pies jest traktowany jak książkowy przykład, brak indywidualnego podejścia do psa. Nie słuchanie właściciela psa kompletnie. Brak przeprowadzenia wywiadu przed zajęciami, przez co trafiliśmy do grupy z... problemami przez co moje psy się nie potrafiły odnaleźć. Brak wiedzy na temat psów żyjących w stadach. Propozycja basenu wielkości plastikowej piaskownicy dla dzieci. Totalnie nie potrafią zorganizować grupy w trudnych sytuacjach oraz się w nich odnaleźć, przez co jeden z moich psów musiał opuścić zajęcia. W dodatku zorganizowanie zajęć zajęło im 40min az przeszliśmy do jakiegokolwiek ćwiczenia. Strata czasu i pieniędzy. Jedyny plus to ze dziewczyny są bardzo pozytywne.read more
Anna Gościmska
Anna Gościmska
2019-03-20T14:23:50+0000
Wspaniałe miejsce i dziewczyny. Pojawiłam się u nich na krótki czas, ale to dużo dało i mojej suni z ADHD i mnie. Uzyskałam sporo wiedzy, pocwiczylysmy wspólnie i dzięki temu rozumiem się z moim psem lepiej... niż kiedykolwiek. Polecam, dziewczyny maja dobre metody i świetne podejście.read more
Karolina Głogowska
Karolina Głogowska
2019-03-15T16:12:28+0000
Szczerze polecam! Duże zaangażowanie, profesjonalne podejście, pomocne rady 🙂 Miejsce bardzo przytulne, pełne atrakcji dla psiaków
David Gajda
David Gajda
2019-03-05T11:38:13+0000
super profesjonalne podejście do psa polecam każdemu
Monika Świerczyńska
Monika Świerczyńska
2019-03-03T10:43:05+0000
Miejsce bardzo przyjazne dla zwierząt. Pani Ola przesympatyczna. Już na pierwszej wizycie potrafiła znaleźć przyczyny zachowania naszego 🐕. Ranczo wyposażone jest w wiele materiałów szkoleniowych. Szczerze... pooecamread more
Karolina Gilner
Karolina Gilner
2019-01-25T14:50:42+0000
Szybki kontakt, profesjonalna obsługa, mój psiak w Pani Oli jest zakochany razem z nami ❤️
Anna Machulik
Anna Machulik
2019-01-24T12:47:48+0000
Super pofesjonalne podejście do zwierząt, indywidualne spojrzenie na każdego czworonoga 😍 do tego uśmiech i życzliwość osób prowadzących zajęcia! oby więcej takich miejsc i takich ludzi, to świat ( nie... tylko zwierząt) będzie lepszy 🐶🐺🐱🐰🐴🐎🐕🐈🐾🐱💗😸POLECAM KAŻDEMU DLA KOGO SZCZĘŚCIE I ZDROWIE SWOJEGO PUPILA JEST WAŻNE!read more
Aneta Krzyżak
Aneta Krzyżak
2019-01-11T20:50:14+0000
Panie bardzo miłe i kompetentne. Widać i czuć, że zależy im na dobru piesków. Polecam
Natalia Wysocka
Natalia Wysocka
2018-12-27T12:46:55+0000
Dziewczyny z pasją:) indywidualne podejście do każdego psa i właściciela 🙂 ogrodzony, bezpieczny teren. Gdy ktoś zapomni swojego ekwipunku dziewczyny na pewno poratuja:) do tego salka w razie brzydkiej pogody:)... co ważne bardzo szczegółowy opis i instrukcje z zajęć na mailu:) które ułatwiają sklerotykom życie i pomagają w treningu w domu 🙂read more
Jacek Kropiwnicki
Jacek Kropiwnicki
2018-12-16T18:12:48+0000
Bardzo fajne podejście. Widać ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z psami. Polecam
Mateusz Suchiński
Mateusz Suchiński
2018-12-15T14:22:38+0000
Bardzo polecam! Świetne podejście do zwierząt, szkolenie na 5+. Dziewczyny posiadają duża wiedzę na temat szkoleń i psów i w każdej chwili gotowe do pomocy. Dobrze przekazują informacji i efekty ze szkolenia... są odrazu widoczne. I zabawa przy tym jest świetneread more
Justyna Biel
Justyna Biel
2018-10-26T19:16:55+0000
Polecam w 100% ! Bardzo zaangażowane i profesjonalne dziewczyny ! Zajęcia przebiegają w bardzo miłej i przyjaznej dla psów atmosferze ! Bardzo dobre rozwiązanie terenu do ćwiczeń ! Duży plus za oddzielenie... części boiska co daje możliwość ćwiczenia nawet najtrudniejszym psim osobnikom ! Dodatkowy atut tego miejsca to budynek w którym w razie deszczu można ćwiczyć z pupilem . Fajne miejsce ���read more
Agnieszka Szewczyk
Agnieszka Szewczyk
2018-10-25T18:04:53+0000
Świetne miejsce na miłe spędzenie czasu, kompetentna pomoc, bardzo sympatyczne trenerki, - moja Lizi skutecznie mnie olewa widząc Anię ze smakołykami 🙃. Na miejscu można zapoznać się z akcesoriami pomocnym... przy naszych pupilach.read more
Elwira Drzewiecka
Elwira Drzewiecka
2018-09-02T11:19:30+0000
miejsce,ludzie,atmosfera, kompetencja,podejmowanie próby wyczerpania tematu nie tylko tu i teraz ale także po spotkaniu,fachowa porada i wskazówki a nawet konstruktywna krytyka.😊
Joanna Ziobro-Durlak
Joanna Ziobro-Durlak
2018-08-20T19:25:47+0000
Zdecydowanie polecam, fantastyczne miejsce, genialna atmosfera i jeszcze lepsza ekipa. Na pierwszy rzut oka widać ogromna miłość do zwierząt i zaangażowanie w ich zrozumienie. Obie trenerki bardzo przyjazne... zarówno dla dwu jak i czworonogów 😉read more
Natalia Szarzyńska
Natalia Szarzyńska
2018-08-09T12:14:43+0000
Szczerze polecam! Obie trenerki spisały się na medal, super podejście do zwierząt, mile spędzony czas a co najważniejsze efekt końcowy przerósł oczekiwania, właściciel oraz pies zadowoleni w 100%.... Pozdrawiamy!!read more
Bartosz Kruk
Bartosz Kruk
2018-07-26T19:23:35+0000
Polecam!
Patrycja Gwinner
Patrycja Gwinner
2018-07-25T11:34:57+0000
Polecam z całego serca <3 Obie trenerki w pełni zaangażowane w każde zajęcia, podchodzą indywidualnie do każdego pieska. Widać tutaj miłość do zwierzaków, pasję, a przy tym świetną zabawę ;)
Agata Iwanicka
Agata Iwanicka
2018-05-19T09:02:34+0000
Bardzo fajne miejsce, pozytywni ludzie z ogromnym sercem dla zwierząt, profesionalni w tym co robią. My jesteśmy bardzo zadowoleni :). Polecam
Dawid Gębski
Dawid Gębski
2018-04-14T09:21:54+0000
Polecam w 100% , jesteśmy dopiero po trzecim spotkaniu ,a już widzę jak ogromne postępy zrobił Pastel , podejście Pani Oli również wspaniałe i indywidualne dla każdego psiaka! Nie możemy doczekać się już... kolejnej wizyty!read more
Ania Białecka
Ania Białecka
2018-03-02T17:39:16+0000
Elżbieta Strzoda-Spychalska
Elżbieta Strzoda-Spychalska
2018-03-02T09:02:08+0000
Polecam! Wspaniałe miejsce. Ola -trenerka, jest cudowną osobą, kochającą i rozumiejącą zwierzęta. Dzięki szkoleniom nasz Sigu wiele się nauczył, a my dowiedzieliśmy się jak powinniśmy z nim postępować.... Miejsce godne polecenia.read more
Agata Kaźmierczak
Agata Kaźmierczak
2018-02-27T18:56:17+0000
Agata Dorociak
Agata Dorociak
2017-08-04T21:58:34+0000
Otrzymałam pomoc w momencie, kiedy sobie nie dawałam rady. Kiedy przerosła mnie sytuacja, gdy adoptowałam psa ze schroniska, a moje koty (2) się mocno zestresowały. Ich stan był krytyczny. Wszystko skończyło... się dobrze, dzięki Oli. Fachowe doradztwo, duża wiedza i super pomoc. Polecam naprawdę!read more
Kati Foguś
Kati Foguś
2017-05-01T14:47:36+0000
Aleksandra Runowska
Aleksandra Runowska
2017-04-26T16:40:01+0000
Asia Sitarz
Asia Sitarz
2017-04-25T22:11:09+0000
Wspaniałe miejsce, pełne rodzinnego ciepła i spokoju.Pani Ola jest prawdziwym zaklinaczem zwierząt. Polecam każdemu kto w mniejszym czy większym ( lub jak w moim przypadku całkowicie i kompletnie totalnym)... stopniu nie daje sobie rady z pupilem.read more
Alicja Kaled
Alicja Kaled
2017-04-24T18:03:03+0000
Helena Sykus
Helena Sykus
2017-04-24T12:40:50+0000
Ewelina Madej
Ewelina Madej
2017-01-31T21:12:16+0000
Paulina Czajka
Paulina Czajka
2016-10-27T23:02:08+0000
Aleksander Krupiński
Aleksander Krupiński
2016-10-27T19:41:40+0000
Beata Kubik
Beata Kubik
2013-12-22T10:45:54+0000
DraculaAmericanbully Romania
DraculaAmericanbully Romania
2013-12-22T09:41:54+0000
Michal Skorupka
Michal Skorupka
2013-11-25T20:20:27+0000
Dominika Riegelska
Dominika Riegelska
2013-10-17T18:18:44+0000
Aleksandra Bielecka
Aleksandra Bielecka
2013-09-23T20:02:39+0000
Aneta Gierman
Aneta Gierman
2013-08-06T10:20:15+0000
Justyna Cuber
Justyna Cuber
2013-07-17T09:40:41+0000
Aleksandra Kępka
Aleksandra Kępka
2013-07-10T21:37:31+0000
Ola Kryniecka
Ola Kryniecka
2013-06-18T20:20:20+0000
Next Reviews