Szkolenia psów Gliwice z Behawiorystą. Prowadzone sprawdzonymi metodami szkolenia psów to oferta dla każdego właściciela czworonoga.

Odpowiednio dobrany plan treningowy, obejmujący, zarówno naukę posłuszeństwa, jak i przyswajania podstawowych komend, które ułatwiają funkcjonowanie psa w rodzinie.

Szkolenie psów Gliwice

Szkoła dla psów Ranczo wszystko dla zwierząt

Wybierając się na szkolenie psów , które odbywa się w komfortowych warunkach. Nasz ośrodek dysponuje oświetlonym boiskiem, jak również ogrzewaną salą treningową.

W trakcie prowadzenia zajęć z czworonogami motywujemy każdego właściciela do regularnego treningu ze swoim pupilem, a także do wzmacniania pozytywnych zachowań u psa, które zostały wypracowane w trakcie planu szkoleniowego.

Przed podjęciem decyzji o przyjęciu psa do naszej placówki przeprowadzimy  bardzo szczegółowy wywiad z każdym właścicielem czworonoga.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie poznać historię każdego psa, a także dokonać analizy wszelkiego rodzaju problemów, jakie dotyczą konkretnego pupila.

Szkoleni psów indywidualne Ranczo dla zwierzat

Szkolenia psów Gliwice z behawiorystą wybierz najlepszą placówkę

Ranczo wszystko dla zwierząt

Nasi wykwalifikowani trenerzy to osoby empatyczne i potrafiące zrozumieć psychikę danego zwierzęcia, dzięki czemu polecane przez nas szkolenie psów  jest odpowiednie dla każdego czworonoga, niezależnie od jego rasy, wieku czy indywidualnych cech charakteru.

Podejmujemy się pracy z pupilami należącymi do ras szczególnie wymagających oraz tych, które mają skłonność do agresji i dominacji.

Szkolenie psów  ma na celu wyeliminowanie wielu negatywnych zachowań u zwierząt, między innymi agresji lękowej czy też często pojawiającej się u czworonogów agresji miskowej. 

Tresura psów Gliwice

Gdzie szkolić psa?

Szkolenia psów GliwiceSzkolenia psów stają się coraz łatwiej dostępne, cieszą się coraz większą popularnością i co za tym, na rynku wciąż pojawiają się nowi treserzy psów i behawioryści. Czym więc kierować się przy wyborze szkolenia i trenera?

Po pierwsze, dokładnie zapoznaj się z programem szkolenia oraz informacjami, które zazwyczaj znajdziesz na stronie internetowej lub pod numerem telefonu.

  • Dla kogo przeznaczony jest kurs i czego dotyczy?
  • Dla psów w jakim wieku przeznaczone jest szkolenie?
  • Co ze spotkaniami, na które nie będziesz mógł przyjść lub na których Twój pies będzie rozkojarzony?
  • Na ile możesz liczyć na trenera również po za spotkaniami szkoleniowymi?
  • jaka jest cena szkolenia psa ?

Pamiętaj, by zapoznać się z opinie innych klientów, którzy szkolili psa w danej szkole. Opinie o naszym Ranczo w Zabrze-Grzybowice możesz przeczytać TUTAJ.

Pomogliśmy już wielu czworonogom, dlatego nie zwlekaj i koniecznie skorzystaj z naszych usług! 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na Facebook