O nas / Szkolenie psów ZabrzeAleksandra Bielecka

Miło mi Was poznać!

Nazywam się Aleksandra Bielecka i jestem Trenerem Psów, Groomerem oraz przewodnikiem psa ratowniczego w Sekcji Psów Ratowniczych WOPR Katowice. Aktualnie studiuję Hodowlę i Ochronę Zwierząt Towarzyszących i Dzikich w SGGW / Warsaw University of Life Sciences.Jakie jest moje doświadczenie?

Trenuję psy od najmłodszych lat, firmę prowadzę od 6 lat, a Ranczo Wszystko dla zwierząt, to spełnienie moich marzeń o świadczeniu profesjonalnych i indywidualnych usług dla zwierząt i ich właścicieli. Moja praca jest przede wszystkim moim największym szczęściem i sposobem na satysfakcjonujące życie.

Potwierdzeniem moich kwalifikacji są gruntowne wykształcenie i doświadczenie, które od lat zdobywam w zawrotnym tempie. Przejdźcie do galerii i zapoznajcie się z moimi dyplomami z licznych kursów, seminariów i warsztatów . Możecie również poznać moich dotychczasowych klientów i przeczytać ich opinie.

Opinie klientów

Aleksandra Bielecka
Aleksandra Bielecka

O nas szkolenia psów Zabrze-Grzybowice

Jakie jest moje podejście do zwierząt?

O nas szkolenia psów Zabrze-Grzybowice

Jestem po prostu przyjacielem zwierząt. Nie mogłabym być tym, kim jestem, bez odpowiedniego podejścia do psów. Musisz wiedzieć, że w żadnym wypadku nie jestem ich treserem, nie używam wobec nich siły ani przekupstwa, nieustannie staram się zrozumieć ich zachowanie i jak ono wpływa na proces nauki. Nie jestem zwolennikiem chłodnych, pozbawionych uczuć relacji pan-pies, ale zajmuję się analizowaniem stanu emocjonalnego koni, psów, kotów, ptaków, królików itd. Mocno wierzę, że potrafią one równie mocno kochać, bać się lub zazdrościć, jak my, ludzie.
Swoje relacje i trening ze zwierzętami opieram na współpracy i wspólnym zrozumieniu, a nie na założeniach teorii dominacji. Zazwyczaj wchodzę w rolę obserwatora i interweniuję tylko w nagłych i trudnych sytuacjach. Wolę pozwolić na swobodne kontakty między członkami mojego licznego i zróżnicowanego gatunkowo zoo niż wtrącać się i zaburzać ich interakcje.

Na czym polega moja praca?

Szkolenia psów Zabrze - Grzybowice Ranczo wszystko dla zwierzątPodpowiadam, pokazuję, pomagam i towarzyszę w trakcie treningów. Omawiam wszystko, co mamy zamiar zrealizować w trakcie szkolenia, nie pozwalam się poddawać i przypominam, że nasze zwierzęta mogą być zarówno szczęśliwe, jak i grzeczne. Pokazuję więc metody i sposoby, byście mogli osiągnąć swoje cele związane z wychowaniem swojego zwierzęcia.
Moje psy śpią w moim łóżku, mają swoje ulubione miejsca do leżakowania i w niczym nie przypominają nieszczęśliwych zwierząt. Są dla mnie dobre i czuję, że mogę na nich polegać.

Wiem też, że i Ty możesz polegać na swoim pupilu – czasami jest mu jednak potrzebne szkolenie, które pozwoli Wam obojgu na szczęśliwą przygodę, jaką jest wspólne życie.

Do zobaczenia,

Aleksandra Bielecka
Trener Psów, Groomer

O nas szkolenia psów Zabrze-Grzybowice