O nas Szkolenie psów Zabrze

Nasz zespół

Aleksandra Bielecka

O nas Szkolenie psów Zabrze

O nas Szkolenie psów Zabrze

Jestem trenerem psów, zoopsychologiem oraz właścicielem Ranczo, które prowadzę od 2013 r. To właśnie ze mną umówisz się na konsultację behawioralną poprzedzającą szkolenie oraz na treningi indywidualne wprowadzające do grupowej pracy z psami. Każdego dnia towarzyszą mi trzy psy, kot, papuga i króliki, większość z adopcji, po ciężkich przeżyciach i poważnych problemach z zachowaniem. Chcę Ci pomóc w dogadaniu się ze swoim psem od Waszych pierwszych wspólnych chwil.

Trenuję psy od najmłodszych lat, firmę prowadzę od 6 lat, a Ranczo Wszystko dla zwierząt, to spełnienie moich marzeń o świadczeniu profesjonalnych i indywidualnych usług dla zwierząt i ich właścicieli. Moja praca jest przede wszystkim moim największym szczęściem i sposobem na satysfakcjonujące życie.

Jestem po prostu przyjacielem zwierząt. Nie mogłabym być tym, kim jestem, bez odpowiedniego podejścia do psów. Musisz wiedzieć, że w żadnym wypadku nie jestem ich treserem, nie używam wobec nich siły ani przekupstwa, nieustannie staram się zrozumieć ich zachowanie i jak ono wpływa na proces nauki. Nie jestem zwolennikiem chłodnych, pozbawionych uczuć relacji pan-pies, ale zajmuję się analizowaniem stanu emocjonalnego koni, psów, kotów, ptaków, królików itd. Mocno wierzę, że potrafią one równie mocno kochać, bać się lub zazdrościć, jak my, ludzie.
Swoje relacje i trening ze zwierzętami opieram na współpracy i wspólnym zrozumieniu, a nie na założeniach teorii dominacji. Zazwyczaj wchodzę w rolę obserwatora i interweniuję tylko w nagłych i trudnych sytuacjach. Wolę pozwolić na swobodne kontakty między członkami mojego licznego i zróżnicowanego gatunkowo zoo niż wtrącać się i zaburzać ich interakcje.

Podpowiadam, pokazuję, pomagam i towarzyszę w trakcie treningów. Omawiam wszystko, co mamy zamiar zrealizować w trakcie szkolenia, nie pozwalam się poddawać i przypominam, że nasze zwierzęta mogą być zarówno szczęśliwe, jak i grzeczne. Pokazuję więc metody i sposoby, byście mogli osiągnąć swoje cele związane z wychowaniem swojego zwierzęcia.
Moje psy śpią w moim łóżku, mają swoje ulubione miejsca do leżakowania i w niczym nie przypominają nieszczęśliwych zwierząt. Są dla mnie dobre i czuję, że mogę na nich polegać.

Wiem też, że i Ty możesz polegać na swoim pupilu – czasami jest mu jednak potrzebne szkolenie, które pozwoli Wam obojgu na szczęśliwą przygodę, jaką jest wspólne życie.

Do zobaczenia,

Aleksandra Bielecka
Trener Psów, Groomer

Anna Maciąg

Anna Maciąg

Anna Maciąg

Jako trener psów w Ranczo zajmuję się głównie pracą z psami na kursach z posłuszeństwa i prowadzeniem warsztatów tematycznych, spacerów i wybiegów. Jestem właścicielką marki PasiBrzuchy, która specjalizuje się w pieczeniu naturalnych psich smakołyków. Ze swoim owczarkiem belgijski malinois intensywnie trenuję psie sporty, w tym IPO. Praca z psem na wysokim progu pobudzenia motywuje mnie dodatkowo do ciągłego zgłębiania psiej psychiki. Nauczę Cię, jak kontrolować emocje u Twojego psa i zapanować nad jego energicznym, pobudzonym lub wycofanym zachowaniem